Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: trener personalny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Według mnie, odchudzanie należy zacząć razem z pomocą dietetyka i trenera personalnego. Dzięki temu już od początku mamy wsparcie osoby doświadczonej, która poprowadzi nas odpowiednią drogą. Możesz poszukać kogoś w swojej okolicy lub kogoś kto prowadzi zajęcia online. Możesz też zobaczyć jak Ci trenerzy http://bodyhero.pl/kontakt/ pomogli już swoim podopiecznym. Pomoc takich ludzi jest świetnym pomysłem.
Też bym chciała mieć osobistego trenera, ale nie mam funduszy:/
Czasami na siłowni można liczyć na pomoc trenera zatrudnionego u nich. Często rozmawiam ze znajomymi o awf-ie i oni mi dużo pomagają w temacie sportu diet itp.
Niestety nie stać mnie osobiście na trenera personalnego, ale uważam że to idealna inwestycja w samego siebie.
Ja także z własnego doświadczenia mogę polecić trenerów personalnych, natomiast warto zrobić reserach zanim wybierzemy tego jednego, konkretnego. Niemniej jednak ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy, w końcu widzę efekty i co najważniejsze - komunikuję się z nim w prosty sposób. Mianowicie przez aplikację od https://sportbm.pl/ - zamieszcza tam wszystkie najważniejsze informacje dla swoich podopiecznych.
Czy ci trenerzy są na pewno porządni i sprawdzeni?
To jest bardzo dobre rozwiązanie ! Korzystać jeśli możecie
Również myślę nad zainwestowaniem w dietetyka i trenera personalnego żeby w końcu zrzucić parę kilo.
Trener personalny to świetna sprawa - nikt nigdy nie dawał mi tyle motywacji do ćwiczeń!
Ja myślę o tym by zostać trenerem personalnym. Trafiłam na aplikację GymGang która ułatwia planowanie treningów. Wszyscy podopieczni są w aplikacji, można też znaleźć się w bazie najlepszych trenerów.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie