Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Serwis telefonów - Gdańsk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Non stop poszukuję SPRAWDZONEGO serwisu GSM, który naprawi mojego Huawei i Samsunga. Proszę o opinie.
A serwisy firmowe? one są najlepsze.
Też bym proponowała serwisy firmowe. Ja swój telefon też oddałam kiedyś do Teletorium.
JEśli chodzi o naprawa iphone gdańsk, a także samsungi, huawei, lg i inne to na pewno w Bimit Bis ci naprawia skutecznie no i dosyc szybko.
(10-12-2017 22:54)pathy napisał(a): [ -> ]Też bym proponowała serwisy firmowe. Ja swój telefon też oddałam kiedyś do Teletorium.
Teletorium ma akurat całkiem spoko serwis
Jeżeli już wspomnieliście o iphone, to warto zaznaczyć, że serwis, któremu powierzamy swój smartfon powinien być profesjonalny i sprawdzony. Niekoniecznie też musi to być serwis z danego miasta, gdyż na przykład iSense http://www.isense.pl/ swoje punkty ma w Warszawie, ale można z ich usług korzystać z każdego zakątka Polski. Sprzęt można wysłać za pośrednictwem kuriera, co jest mega ułatwieniem, nie musimy szukać serwisu, dojeżdżać do niego, gdyż kurier odbierze od nas telefon i potem przywiezie już naprawiony. Wszystko odbywa się sprawnie i szybko. w iSense używają wyłącznie najlepszych części i mają wieloletnie doświadczenie w naprawie sprzętów marki Apple.
Ja także byłam zadowolona z serwisu Teletorium
Ja naprawiałam co prawda komputer w firmie https://gadgetserwis.pl/naprawa-laptopow/ ale proponowali mi również usługi naprawy telefonu i to nawet z dojazdem Smile Bardzo fajna opcja, nie musicie się dzieki temu rozstawać wgl ze swoim telefonem, jeżeli oczywiście da się na miejscu go naprawić. Akurat jest to firma z Warszawy, ale może i w Gdańsku są bardzo podobne firmy
(20-02-2018 02:03)clea napisał(a): [ -> ]Ja także byłam zadowolona z serwisu Teletorium
Ja słyszałam o nim dobre opinie, choć sama korzystałam tylko z ich sklepu.
(20-02-2018 02:03)clea napisał(a): [ -> ]Ja także byłam zadowolona z serwisu Teletorium
Ja też mogę ich polecić, szybko naprawili mi telefon.
Stron: 1 2
Przekierowanie