Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Koktajle
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jakie są Wasze ulubione koktajle? Ja lubię truskawkowy oraz z jarmużu (jarmuż, maślanka, banan i limonka).
Ja najbardziej lubię koktajle własnej roboty! Głównie bananowe i truskawkowe. W ogóle jak człowiek przysiądzie i poczyta to można znaleźć masę ciekawych rzeczy Tongue W sumie nie tylko na ten temat, ale również np. jak zrobić własnej roboty sosy czy syrop z owoców czarnego bzu. Masę jest tego teraz w internecie Smile Wystarczy poszukać!
Cokolwiek byle by banan był głównym składnikiem. Smile
A to ja wolę jak banan jest dodatkiem. Tak jak w przypadku tego koktajlu z jarmużu czy ze szpinaku.
banan + szpinak Smile
Ja uwielbiam koktajle na mleku ryżowym albo sojowym, sa przepyszne Smile miesam je np. z łyżką musli i bananem albo dodaje do niego siemie lniane, taki pożywny koktajl moze nawet zastąpić posiłek.
Dzisiaj robiłam koktajl z bananem, orzechami nerkowca i kurkumą. Był pyszny i sycący.
Uwielbiam koktajle! Jak tylko kupię jakieś owoce to część przeznaczam na koktajl Smile Dobra porcja witamin!
Mam to samo Smile szczególnie lubie te na mleku sojowym lub ryżowym, lepiej orzeźwiaja i sa znacznie "lżejsze" od klasycznych mlecznych. To jeden z moich ulubionych wakacyjnych posiłków. Wink
Najbardziej lubię z truskawek. Smile szczególnie z kawałkami i jeszcze makaron do tego. Smile taki obiad mogę jeść codziennie.
Stron: 1 2
Przekierowanie