Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Dekoracja salonu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Znalazłem bardzo ładne dekoracyjne grzejniki http://iterma.pl/cezar-ad1/1/261/
Moim zdaniem, najbardziej pasują do wykończenia salonu. Dopasowane do jego stylu będą niebanalną ozdobą.
Wyglądają rzeczywiście bardzo interesująco.
A ja zachęcam do wejścia na stronę cenoweuderzenie, top wtedy nie tylko znajdziecie ŁADNE dekoracje, ale też TANIE.
Grzejniki dekoracyjne to naprawdę fajna sprawa. Grzeją i do tego fajnie wyglądają Smile My właśnie remontujemy salon i łazienkę. Rozważamy zamówienie takich grzejników jak tu http://purmosfera.pl/2015/07/grzejniki-d...odkrywcow/ Stwierdziłam, że jak mamy mieszkać na swoim to niech to mieszkanie porządnie wygląda a nie byle jak. Lubię nowoczesne wnętrza a grzejnik dekoracyjny z pewnością dodaje im charakteru.
Mnie się podoba taka kryształowa lampa do salonu. Myślę, że na gościach zrobi wrażenie, wygląda na ekskluzywną. Ale muszę jeszcze trochę pokombinować z wystrojem salonu, żeby mi pasowała.

[Obrazek: 540x405_krysztalowa-lampa-wiszaca-kryszt-33686762.jpg]
Ta lampa faktycznie robi wrażenie. Jednakże nie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jest zbyt długa.
Póki nie spadł jeszcze śnieg to można spróbować jesiennych dekoracji. Jest tyle sposobów na stworzenie pięknych dekoracji które ocieplą każde wnętrze. W internecie aż roi się od wszelakich pomysłów na jesienne dekoracje z kasztanów, szyszek, dyni czy jarzębiny które moim zdaniem są znacznie efektowniejsze niż takie kupne.
Ostatnio zastanawiam się nad tym, co zrobić ze ścianami w swoim salonie. Są jasne. Na początku myślałam o obrazach albo fototapecie, ale wydały mi się zbyt banalne. Podoba mi się też cegła widziana na ścianach mieszkań urządzonych w stylu skandynawskim (taka jak tutaj: SCU Klinkier - cegła klinkierowa ). Może więc postawić właśnie na nią?
Jeszcze mam parę pomysłów na salon
Jak będziecie kupować dywany i pojawiają się na nim jakieś plamy z kawy lub inne trudne zabrudzenia, to spróbujcie użyć Vanisha. U mnie zawsze działa.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie