Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Zakochany
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siema mam do was pytanie. A więc kocham jedną dziewczyne. Znam ja juz 2 lata (ze szkoły) ale niedawno sie w niej zakochałem. Ona o tym wie ale jej to chyba zwisa. Niedługo są wakacje wiec jej raczej nie bd widział ale bd sie starał z nią spotkać na jakims spacerze czy cos takiego. Ale najgorsze ze ma chłopaka. I czas na moje pytanie. Co zrobić ze jak by zerwala z tym chłopakiem miec u niej najwieksze szanse ( bo kocha sie w niej jeszcze jeden z klasy) Pomocy PS. I jak ja zaprosić na spacer, co napisac zeby sie nie zraziła czy cos takiego Z GORY WIELKIE DZIEKI
Ile masz lat ?
15 ale wiek nic nie wniesie do tego tematu
Właśnie dużo wniesie ponieważ w tym wieku związki bardzo krótko trwają, ponieważ osoby dobierają się przede wszystkim poprzez upodobanie sobie wyglądu drugiej osoby i nie zwracają uwagi na to czy mają podobne zainteresowania, tok myślenia itd dlatego większość tych związku trwa max kilka m-c.
taa kolega z kolezanka z klasy są od 6 klasy ze sobą (jestem w 2 gim) ja chodziłem z babka od 5 klasy do 1 gim

ale ja ciebie nie prosilem o napisanie ile trwaja związki tylko o cos innego prosiłem -,- wiec moze bys pomogl ?
1,5 roku WoW
ja chodzę z dziewczyną od 1gim i w tym roku mamy 4tą rocznicę.

Ich związek się rozwija ?
jak chcesz takie info to pisz na pw albo gg (9572083) a tutaj bym wolał zeby ktos mi pomogł -,-
Jak ja powiedziałem kumpeli że coś jest na rzeczy to skończyło się na "przyjaźni" Big Grin
Daruj ją sobie, znajdzie się taka co na Ciebie poleci.
Wiem co mówię, mam już swoje lata, właśnie mi dziewczyna podpowiada co mam pisać, bo to ona wyczaiła to forum Big Grin
tylk owiesz co moim zdaniem lepszej nie znajde zakochiwałem sie sie 2 razy (to jest 3) i dopiero teraz mam ze ona mi sie sni wszędzie ją widze itp
Masz jeszcze dużo czasu na związki. Jeśli ona Cię olewa to ciężka sprawa, trudno będzie Ci Ją "wyrwać" , żeby powstał związek to obie strony muszą tego chcieć. Ale zawsze można spróbowaćSmile
Stron: 1 2
Przekierowanie