Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Drukarki i kasy fiskalne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wahasz się czy kupić drukarkę fiskalną? Polecam Ci przeczytać artykuł: topdycha.pl/drukarka-fiskalna-w-firmie-czyli-rozne-przedsiebiorstwa-rozne-oczekiwania/ - sama osobiście nie wiele mogę doradzić, ale tekst jest bardzo przejrzysty, więc na pewno spełni Twoje oczekiwania i rozwieje wątpliwości. Smile
Na pewno zwykłą drukarkę jak masz zamiar kupić to polecam jak najbardziej Epson. Mam Model w domu L365 i naprawdę jest super. Dużo drukowania a koszt tuszu bardzo mały. Do tego widziałam teraz, że mają fajną okazję na uzyskanie MS Office 365. Wystarczy kupić, któryś z modeli: http://www.epson.pl/msoffice i całkiem za darmo można subskrypcie otrzymać.
Z tego co wiem to nie jest jedyna promocja Epsona. Wybrane drukarki Epson mają teraz przedłużona gwarancję. Po zarejestrowaniu sprzętu drukarka ma 3 letnią gwarancję. Taka rozszerzona gwarancja to dobra rzecz.
Tak można otrzymać dłuższą gwarancję i nawet zapas tuszu na 2 lata do drukarki. Trzeba jednak dobrze poskładać razem dwie promocje i 3 gratisy tak naprawdę mogą być za darmo przy zakupie drukarki. Tanie drukowanie , gwarancja no i program.
Zanim kupi się kasę fiskalną warto zrobić małe rozeznanie Smile Ja wiem, ze kasy dobrej jakości można znaleźć u nich http://it.netrix.com.pl/posnet-2 . Myślę, że znajdziesz coś dla siebie .
Fajnie, że Epson robi takie promocje. 3 lata gwarancji to faktycznie sporo. Ja bardzo lubię sprzęt tej marki. Korzystam od dawna i nigdy nie miałam z nim problemów.
Pewnie, że fajnie. Co prawda drukarki Epsona są praktycznie bezawaryjne, ale takie zabezpieczenie w postaci przedłużonej gwarancji, nikomu raczej nie zaszkodzi. Tym bardziej, że wszystko to dostaje się za darmo.
Drukarki możesz zamówić m.in tutaj http://www.telcop.pl/urzadzenia.html Z tego co widziałam w ofercie są profesjonalne drukarki poleasingowe w bardzo dobrych cenach.
Myślę, że takie drukarki bardzo dobrze sprawdzą się w firmie, sklepie itd.
Ja też fanką Epsonów jestem. Odkąd z nich korzystam skończył się problem z drogimi tuszami. Do drukarek Epson kosztują grosze. A promocje - tu też nie można narzekać. Mnie ominęła, ale może ktoś się jeszcze załapie http://epson.pl/msoffice - do niektórych modeli dają klucz do subskrypcji pakietu Microsoft Office 365 Personal.
Na jak długo jest ta subskrypcja? Bo takie pakiet MS Office sporo kosztuje. Jakby Epson nawet na kilka miesięcy darmowy dostęp to i tak się opłaca.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie