Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Schody
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Macie w swoich domach schody? Postawiliście bardziej na schody drewniane czy marmurowe? A moze jeszcze jakieś inne opcje? Przy budowie domu warto pomyśleć o tym na jakie schody się decydujemy. Oferty jakie znalazłam na schody Radom sa bardzo ciekawe ale nie wiem co konkretnie wybrać.
Mi tam zdecydowanie bardziej podobają się drewniane jedyne co mi się w nich nie podoba zestawiając z murowanymi to cena. W Toruniu masz firmę która wykonuje dobre schody drewniane na wymiar w fajnym designu - http://www.stolarex.com.pl/ oczywiście wszystko to kwestia preferencji.
Jeśli schody, to niezbędne są także balustrady. Polecam balustrady warszawa. Mam takie u siebie w domu i jestem bardzo zadowolony z nich.
Drewniane schody są ponadczasowe. Ładnie doświetlone wygladają super.
Osobiście jestem bardzo ciekawa,jak prezentują się schody z drewna egzotycznego. Widziałam możliwość zamówienie schodów właśnie z takiego materiału w http://modrzew.pl/ i muszę przyznać, że pomysł ten wydaje mi się bardzo intrygujący. Posiada ktoś tego typu schody w domu i może mi powiedzieć, czy jest z nich zadowolony?
Odpowiadając na pytanie autora wątku - mi zdecydowanie bardziej podobają się schody marmurowe, lub ewentualnie granitowe. Wyglądają dużo bardziej elegancko niż schody drewniane, poza tym są łatwiejsze do utrzymania w czystości. Bardzo ładne realizacje można zobaczyć na przykład na stronie producenta J.P.Pilch. Oprócz kamiennych schodów oferują oni również piękne blaty kuchenne, posadzki, kominki, łazienki i nie tylko Wink
ja mam betonowe schody pokryte panelami i super się sprawdzają
Wszystko zależy od tego czy to schody wewnętrzne czy zewnętrzne. Jak zewnętrzne to mogą być betonowe albo pokryte płytkami. Jak zdecydujecie się na płytki to warto kupić wodoszczelny klej elastyczny sika bond t8, który dodatkowo tworzy hydroizolację. Przy okazji od razu zabezpieczy się schody przed wilgocią.
Z znacie może jakieś strony i portale lub blogi które by w jakiś konkretny sposób robiły jakiś spis/opis wszystkiego z tej tematyki ? Najlepiej jeszcze żeby robił to ktoś kto zna temat. Bo czasem właśnie nie wiadomo co wybrać a wystarczyłoby mieć coś takiego pod ręką.
Oj ja niestety nic ciekawego nie znam... A szkoda... Sad
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie