Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Ile lat mieliście, gdy zrobiliscie prawko?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ile lat mieliście, gdy zrobiliscie prawko?
I czy czujecie dobrze za kółkiem?
18 - zdawałam prawko 4 razy i byłam z tego powodu równo wściekłaSmile
Ale dzisiaj czuję się w miarę pewnie, choć kusi mnie, żeby dokupić sobie zajęcia z wychodzenia z poślizgów, widziałam w http://www.szkolabezpiecznejjazdyrenault.pl/ że mają cos takiego, a niestety jesli chodzi o poślizgi, to tu już nie jestem na drodze takim pewniakiem.
Wielu lat wprawy brakuje.
Ja chyba miałam 23. A zaczynałam mając 22.
18 - zapisalem sie na kurs jeszcze przed pelnoletnoscia:>
Ja zrobiłem od razu po osiemnastce. Zdałem za pierwszym razem Smile
Chyba miałem wtedy 24 lata więc jeździłem z większym opanowaniem od młodych, narwanych.
18 Wink
Ja miałem chyba coś ok. 20 lat. Dokładnie nie pamiętam, bo wydaje mi się, że było to całe wieki temu. Chociaż sam egzamin doskonale pamiętam Smile
Ja nie tak dawno zdawałam ale też egzamin dobrze pamiętam, byłam zestresowana ale zdałam, uważam że byłam po prostu dobrze przygotowana przez instruktora z moto start, jakbyście więc mieli ochotę robić prawko w Warszawie to polecam, mają filie w kilku dzielnicach z tego co wiem, mi było najbliżej na Racławicką
18, ale niestety w dalszym ciągu nie czuję się pewnie. Mam nadzieję, że to przyjdzie z czasem
Stron: 1 2
Przekierowanie