Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Acodin-Relacje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
zaraz przed meczem udałem się na przystanek i jechać do Rybnika (STREFA KIBICA) pośmiać się jak to wszystko wygląda(jako Jestem z Jastrzębia zdroju) mam godzinę drogi autobusem do Rybnika.Jakąś godzinę wcześniej postanowiłem wszamać to co miałem wszamać. w oczekiwaniu na autobus, jakieś 5 minut przed autobusem poczułem
że chyba nie pojadę do Rybnika. Postanowiłem udać się do lasu przez jakieś 2-3 godziny (straciłem totalnie poczucie czasu) czułem się naprawdę genialnie (gdyby nie swędząca głowa) wszystko było takie piękne, aczkolwiek w pewnym momencie zaczęły się potworne halucynację ( zapomniałem dodać że popiłem dawkę 40 tablet popiłem jednym Tyskim , a co tam Otwarcie EURO Neutral )z mojej analizy wynikło, że uciekałem przed muchami , wężami oraz ptakiem.po jakimś czasie wszystko zaczęło wracać do normy a ja zdałem sobie sprawę że siedzę w lesie pod pomnikiem przyrody z patykiem w ręku,

To była moja pierwsza przygoda z tym specyfikiem i na pewno nie ostatnia
Bardzo ciekawe, a mogę zapytać po co zakładałeś nowy temat ? Mogłeś swoją przygodę opisać w temacie ''narkotyki'' Smile.
No powodzenia, byle obeszło się bez ciężkiego zatrucia pokarmowego, oby skończyło się w najgorszym wypadku na płukaniu żołądka. Różne rzeczy się robiło , ale z lekami nie polecam zabawy a do tego jeszcze popijanie alkoholem. Mam kolegę który bawił się psychotropami które brała jego babcia, skończyło się na tym że ma problem z nerkami, oczywiście nie obyło się bez płukania żołądka.
Acodin to nie jest środek psychotropowy. Zawiera substancję zwaną DXM-psychodelik
Acodin? to dobre na przeziębienie, w większych dawkach robi z mózgu gąbkę, nie brać tego, kumpela ma takie odchyły, że lepiej jej nie denerwować...

Poza tym dzisiaj wszystko łatwo dostać i łatwo się naciapać, co prowadzi do jazd i ogółem do syfu w głowie. Później się dziwią, że młodzież zdegenerowana Big Grin
DXM to nie psychodelik tylko dysocjant. Co ty wiesz o psychodelikach :x

I to nie hyperreal by spisywać doświadczenia z tripów, ktoś pomyśli że tu promujemy narkotyki, a nie wiem jak to wygląda z prawnego punktu widzenia...
(15-06-2012 14:57)Krystian19 napisał(a): [ -> ]Acodin to nie jest środek psychotropowy. Zawiera substancję zwaną DXM-psychodelik

Nie wymieniłem go jako środek psychotropowy tylko podałem przykład skutku zażywania leków w zbyt dużych dawkach, proszę czytać ze zrozumieniem Smile
NAPRAWDĘ URZEKŁA MNIE TWOJA HISTORIA,MOJE ŻYCIE JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE TAKIE SAMO..
Nie radze tego brac . Szkoda zdrowia
Niech ktoś kto ma może, zamknie temat i wywali do kosza. Please.
Przekierowanie