Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Polska - Czechy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jak w temacie Smile
Kogo typujecie i jaki wynik Smile
Wynik 2:1, lub 2:0 dla Polski. Największym zagrożeniem dla nas jest brak zorganizowania w defensywie i Rosicky ze strony Czechów. Mimo to kibicujemy całym sercem, i wierzymy że nasi nas nie zawiodą! Musimy wygrać, inaczej nie przechodzimy dalej... Ostatni mecz Czechów był niezwykle zaskakujący, więc nie wiadomo czym mogą nas zaskoczyć w następnym.
Nie ma takiej w ogóle możliwości żebyśmy nie przeszli dalej, nawet jeśli miało by byś 1-0 dla nas to i tak będę się cieszyć jak głupi. Masz racje u nas ciężko z defensywą za szybko tez tracimy piłkę ale za to mamy bardzo dobrą kontrę Smile
Taak, w traceniu piłki jesteśmy mistrzami ._.
Szacunek dla Tytonia za ostatni mecz, a szczerze mówiąc w niego najmniej wierzyłam.
Ciekawe kogo wybiorą na sobotni mecz, Szczęsny czy Tytoń o to jest pytanie.
Osobiście stawiałbym na Tytonia który zasłużył na dalsza gre , co do Szczęsnego to tak miał znakomite mecze, gra w świetnym klubie ale na Euro niczym się nie wykazał może jedynie tym że przez niego straciliśmy bramkę w meczu z Grecją.
A co do meczu z Czechami obstawiam 0-1 dla naszej reprezentacji. Miejmy nadzieje też że Rosicky jest kontuzjowany bo to jeden z napędzających akcje czeskie. Napastników Czesi nie mają dobrych z 4 których wzieli na te mistrzostwa może skleiło by się jednego w miarę dobrego.
Pewne jest że jeśli wynik 0-0 utrzyma się do 70 min to musimy zagrać bardziej ofensywnie, w składzie widział bym Grosickiego zamiast Dudki to by zwiększyło naszą ofensywę bo Dudka jest raczej defensywnym pomocnikiem, co do obrony to Wawrzyniak zamiast Boenisha i miejmy nadzieje że Polański się wykuruje do soboty bo z ruskimi zagrał bardzo dobry mecz.
Oczywiście że polska i typuje 3:2 coś drużyna która wygra wychodzi z grupy Wink Więc mecz bd zacięty i zobaczymy kawał dobrej piłki Tongue Więc w sobotę uzbrójcie sie w alkohol i na mecz kibicować naszym !!!!!!Big Grin
Szkoda że trzeba czekać do soboty, ale na pewno mecz będzie ciężki
(14-06-2012 15:36)Kaczy napisał(a): [ -> ]Szkoda że trzeba czekać do soboty, ale na pewno mecz będzie ciężki

Hehe też bym chciał żeby już grali Big Grin Fakt mecz nie będzie łatwy na pewno obydwie drużyny dadzą z siebie wszystko w końcu stawka jest wysoka.
Myślę że będzie 2:0 dla nas, z resztą to nie ważne. Ważne jest abyśmy wygrali i wyszli z grupy ! Czekam na sobotę jak nie wiem co mam nadzieję że na mecz zdążę Smile.
Uwazajcie Big Grin i sluchajcie bo nie bd 2 razy powtarzal Big Grin
Miałem wizje Big Grin otóż Big Grin!

15min - polacy Strzelaja gola, prowadzimy 1:0 xD

28min - Czesi remisuja, niestety 1:1 Sad(

45min - koniec pierwszej minuty, polacy zawiedzeni.... Sad((

52 min - polacy prowadza 2:1 Big Grin!!

93 min - wygralismy mecz 2:1 !!!! xD

Wychodzimy z grupy razem z Rosjanami Smile)!


Zapamietajcie sobie tą date xD jestem dobry w takim przepowiadaniu przyszlosci Big Grin
Stron: 1 2 3
Przekierowanie