Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: pełnoletność
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z racji tego, że za miesiąc będę pełnoletnia chcę zorganizować przyjęcie urodzinowe gdzieś z dala od domu Wink Ktoś coś podpowie? Gdzie? Z dojazdem nie będzie problemu Big Grin Byle nie nad morze. Mieszkam na południu Polski.
No to może w stolicy naszego kraju ? Smile Jeżeli nie chcesz jechać na imprezę do Sopotu Smile
To może góry? Smile
A może Kraków? Tam jest mnóstwo fajnych miejsc na takie imprezy. Myślę, że restauracja Mekong byłaby idealna Smile na Wadowickiej. Mają świetne jedzenie - kuchnia dalekiego wschodu Smile A owoce morza przepyszne Smile
Ja po 18 urodzinach, zaraz po odebraniu dowodu poszłam do banku założyć konto. Zrobiłam prezent sama sobie Wink Może to i fajny pomysł? Tym bardziej, że jest fajna porównywarka kont bankowych http://bankowe-konta.info/porownanie-kont/ . Dzięki niej można znaleźć bank najbardziej odpowiedni i spełniający nasze wymagania.
(02-05-2015 15:17)Maziaja napisał(a): [ -> ]Z racji tego, że za miesiąc będę pełnoletnia chcę zorganizować przyjęcie urodzinowe gdzieś z dala od domu Wink
Tylko nie szalej na tym przyjęciu tak, żebyś potem nie musiała biec do apteki po test ciążowy Wink Wszystko jest dla ludzi, ale rozwagą Smile
Dorosłość to nie tylko możliwość wypicia alkoholu, czy zapalenia fajki wodnej, ale przede wszystkim odpowiedzialność za własne czyny.
To prawda. Niestety coraz mniej osób o tym w ten sposób myśli.
(02-05-2015 15:17)Maziaja napisał(a): [ -> ]Z racji tego, że za miesiąc będę pełnoletnia chcę zorganizować przyjęcie urodzinowe gdzieś z dala od domu Wink Ktoś coś podpowie? Gdzie? Z dojazdem nie będzie problemu Big Grin Byle nie nad morze. Mieszkam na południu Polski.

Trzeba było do mnie przyjechać. Ciekawe jak zakończyła się ta impreza?
Przekierowanie