Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wyjeżdzacie gdzies?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak macie 2 dni wolnego to co robicie? Czy opłaca sie wyjechac na tak krótki czas?
jedynie raczej odwiedzić rodzinę itp. Smile
______________________________
filmy o tańcu
Ja wyjeżdżam zazwyczaj do Krakowa bo mam dość blisko i lubię spędzać tam czas. Biorę zazwyczaj jeden nocleg na miejscu i miło spędzam czas. Uwielbiam przesiadywać w restauracji Mekong na Wadowickiej. jeść pyszne jedzenie i chłonąć tamten klimat. Czy wędrować krakowskimi uliczkami.
Rodzinę można też odwiedzić...

Ja jednak mam blisko w góry i czasami robimy wypad z noclegiem, żeby się poszwendać po szlakach Smile

_____________________
wyprowadzanie psów
jak mam 2 dni wolnego, to zawsze jest coś w okół domu do zrobienia i nie mam czasu za bardzo wyjeżdżaćSmile
_____________________________________
skup samochodów
nawet takie krótkie wypady mogą być fajne. Dobra lokalizacja, kilku fajnych znajomych i już jest co wspominać. Poszukaj tylko ciekawych rozwiązań, ja mogę Ci tylko trochę podpowiedzieć. Pomyśl tak, poznań apartamenty grupa znajomych i pobyt w takim ciekawym miejscu. Według mnie idealne plany na weekend.
A ja od niedawna mieszkam blisko kapitalnego miejsca Smile
http://www.termabialka.pl/165/wakacyjne-promocje Białka Tatrzańska. Z tego co słyszałam to warto tam w czasie wakacji pojechac ze względu na promocje no i baseny termalne. Mysle, że wykorzystam najbliższe wolne dni i tam pojadę Smile
Ja się wybieram w góry Smile
Super! Ja już w tym roku nigdzie nie pojadę...
JA śmigam do Blacharza do Warszawy gdzie są znakomite usługi z których muszę skorzystać.
Stron: 1 2
Przekierowanie