Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Co aktualnie czytacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Co wpadło Wam w ręce?
S. King.
Pieść Lodu i Ognia
"Dziennik o-błędnik" - świetna książka pisana w formie bloga. Zyciowe sytuacje i problemy młodej dziewczyny opisane w bardzo fajny, humorystyczny sposób Smile Warto przeczytać w wolnej chwili Smile
Widziałam gdzieś tę pozycję. Jednak nie zaciekawiła mnie.
Ja aktualnie czytam Podziemny Krąg. Książka jest naprawdę fajna, a sam film wiecie, że jest genialny.
Uwielbiam czytać książki S. King-a. Teraz zaczęłam czytać "Pod kopułą" - bardzo ciekawa fabuła. Jest również serial na podstawie tej książki ale podobno bardzo nierówny.
Ja podebrałem książkę siostrze. Ostatnio dużo czytałem o tej książce Dziennik o-błędnik, a że siostra ja pożyczyła, to chętnie się dowiem o dylematach kobiet. Może dzięki temu lepiej poznam ich psychikę. I zrozumiem lepiej moja sympatię, bo czasami mi ręce opadają.
miasto aniołów
Ja postanowiłam się zabrać za dobrą książkę fantastykę Jo.E. Rach., czyli tom 1 Dziedzictwa - Lilith. Bardzo szybko i lekko się to czyta i już wiem, że sięgnę po najnowsze części jak tylko się ukażą. Choć nie przepadałam nigdy za fantasy, to ta książka od razu mnie wciągnęła.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Przekierowanie