Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich...Zakochałem się w jednej dziewczynie Smile Ja ją kocham.. i nie wiem czy robić sobie nadzieje ze cos bedzie czy poprostu dać sobie z tym spokój ?
Nie rób sobie nadziei że coś będzie tylko coś zacznij robić. Samo z siebie nie przyjdzie Smile.
yyyy a może jakieś szczegóły ? masz jakiś z nią kontakt czy tylko podziwiasz z daleka ? I czy nie za wcześnie na zakochanie? Pewnie jesteś zauroczony póki co? Najlepsza rada nie stawiaj ci*** na piedestał tylko zacznij działać.
Sproboj zagadac w szkole lub pomoze Ci komunikator . Jak zauwazysz ze chce z Toba gadac itp. to umow sie z nią ( BADZ ODWAZNY) i wtedy powiedz jej o swoich uczuciach .
Za każdym razem gdy zagaduje do mnie chłopak to jest to na facebooku, a później w rzeczywistości gadamy i takie tam. Napisz, pogadajcie o zainteresowaniach, a potem rozmowa się sama pociągnie :> Powodzenia.
Koleś, działaj zanim ktoś zwinie ci ją sprzed nosa !
Więcej szczegółów please. Generalnie warto by było napisać regulamin do tego działu...
Przekierowanie