Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Tatuaż
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam chcę sobie zrobić tatuaż na ręcę i zastanawiam się nad hasłem jak na razie wpadły mi 3

Vivere militare est - życie jest walką
Dum pugnas victor est - dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
You`ll never walk alone - nigdy nie będziesz szedł sam

i myślę który z nich wybrać bo każdy w jakiś sposób jest dla mnie ważny a wiadomo rękę mamy jedną bo jedna musi być wolna ponieważ na 2 to nie ładnie wygląda
Myślę że dopóki walczysz jesteś zwycięzcą jest najlepszy, najprawdziwszy moim zdaniem bo jednak trzeci to zawsze ktoś może Cię opuścić z nieznanej przyczyny i będziesz samotny. Życie moim zdaniem jest walką wtedy kiedy walczysz tylko z jakąś chorobą. Tak to sami je sobie utrudniamy, dlatego myślę że drugi jest najlepszy.
Jestem zdecydowanie za drugim pomysłem, jakoś najbardziej życiowy i podnoszący na duchu.
a jak ogólnie dziewczyny patrzą na tego typu rzeczy??
Mi też się tak zdaje że ten 2 jest najlepszy mało osób go ma jeszcze
YNWA w moim środowisku to prawie każdy ma
No cóż ja kocham tatuaże które mają znaczenie. Niby każdy robi sobie tatuaż co coś dla niego znaczy ale proszę co np. gwiazdki mogą znaczyć dla człowieka.
gwiazki są na "pokaz" były piłkarz Lecha Poznań Semir Stilic takie miał i stąd one się wzięły po prostu wzorują się na nim a dla mnie to jest głupota ale chodzi mi bardziej o to czy nie myślą sobie że jak ktoś ma dziarę to jest bandytą itd... ??
ja np kocham tatuaże,po 18 to się chyba cała wydziaram Tongue
a moją przyszłość również z tym wiąże,bo bardzo chce być tatuażystka,ale wiem że wielu osobom tatuaże się nie podobają,więc to zależy od konkretnej osoby Smile
Myślę, że gwiazdki to raczej kwestia ozdobna, niż specjalnie znacząca. Przy okazji widzę, że słowa "Dum pugnas victor es" są również w Twoim opisie, więc widać, że raczej to Ci najbardziej przypadło do gustu Wink
(11-06-2012 00:19)Sebas napisał(a): [ -> ]gwiazki są na "pokaz" były piłkarz Lecha Poznań Semir Stilic takie miał i stąd one się wzięły po prostu wzorują się na nim a dla mnie to jest głupota ale chodzi mi bardziej o to czy nie myślą sobie że jak ktoś ma dziarę to jest bandytą itd... ??


co do tego,to w tym kraju chyba każdego uważają za bandytę,szczególnie takie mohery..
pada deszcz ,założysz kaptur i już jesteś mordercą i gwałcielem...taki kraj niestety
nie przypadło ale bardzo wiele ostatnio przeszedłem śmierć dwóch najbliższych mi osób jestem strasznie załamany psychicznie bo fizycznie to nic mi nie jest.
I po prostu jakoś tak prawdziwe mi się ono wydaje
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie