Dla znajomego szukam dobrej (i taniej) firmy transportowej z Warszawy lub okolic. Chodzi o wykonanie przeprowadzki. Czy ktoś z Was miał może styczność z jakąś? Mi polecono gdzie indziej
Transport Warszawa Ichtis, ale nie miałem z nimi żadnej styczności, tak więc będę wdzięczny za wszelkie opinie.
Faktycznie,
Usługi Transportowe Ichtis to jedna z lepszych firm na rynku jeśli chodzi o stolicę. Wiem, że działają już ponad 20 lat, więc doświadczenia im nie brakuje, a do drogich też nie należą.
Warto korzystać z usług takich firm. Swoją drogą
transport i spedycja to jedna z tych branż, które cały czas mają zbyt i w najbliższym czasie kryzys im nie grozi. Wielu jest ludzi zarówno po stronie zleceniodawcy jak i firmy, która to wykonuje.
takie firmy wydają się być porządne
Ja przeprowadzając się z jednego na drugi kraniec Warszawy korzystałam z pomocy
http://przeprowadzki-solid.pl/. Panowie z tej firmy bardzo szybko się uwinęli u zażądali moim zdaniem bardzo uczciwej sumy za swoje usługi. Dodatkowo dostarczyli mi kartony i doradzili, co i jak zapakować.
Rynek firm przeprowadzkowych zdecydowanie się rozwija. Praktycznie w każdym mieście np. tu w Krakowie
http://transraf.pl/przeprowadzki-prywatne/ ) znajdziemy taką firmę. Ludzie coraz chętniej sięgają po ich usługi, bo to tańsze i skuteczniejsze rozwiązanie niż samodzielna przeprowadzka. Wiem coś o tym, bo mam przeprowadzkę za sobą.

Firma Santrans zajmuje się głównie przewozami osób, ale możesz sobie sprawdzić w internecie czy także są w stanie obsłużyć przeprowadzki
stantrans.pl
Nie wiem jakie są ceny ale można o nie dopytać dzwoniąc do firmy

Jest sporo fajnych i uczciwych firm
U mnie dość sprawnie i szybko przeprowadzka poszła z relokum
http://relokum-przeprowadzki.pl/ Mają super ceny i wielu pracowników, którzy też pomagają w pakowaniu
To prawda, że coraz więcej firm dba o swój wizerunek i jest doskonale zorganizowana. W międzynarodowych przeprowadzkach specjalizuje się kielecki Jupiter
http://jupiter-przeprowadzki.pl/przeprow...zynarodowe , kilku znajomych bardzo chwaliło współpracę, więc zapewne warto z nimi rozmawiać o szczegółach.