Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Aerobik czy zumba?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Co jest lepszą formą aktywności, aerobik czy coraz popularniejsza zumba? Czytałam niedawno artykuł w poradach na metasport.pl na te temat i dalej nie wiem na co się zdecydować, chociaż skłaniam się bardziej ku zumbie - chcąc nie chcąc taniec... A Wy co myślicie, co byście wybrały?
Osobiście wolę aerobik. Jak zaczynałem to po dwóch godzinach ćwiczeń miałem ogromne zakwasy w łydkach następnego dnia Big Grin ale teraz już fajnie idzie. W domu na dużym ekranie włączam sobie film i zawsze przez ten czas ćwiczę.
Zdecydowanie zumba, to cos co uwielbiam, chociaż jak do tej pory robiłam to tylko w domu. Czytałam niedawno o zajęciach w mojej okolicy ale jeszcze sie tak do końca nie zdecydowałam. Chyba najpierw wolałabym kupić sobie odpowiedni strój. Widziałam tutaj www.landersen.pl, że mają bardzo fajnie legginsy i takie sportowe buty. Coś powinnam dla siebie dobrać.
Oj zumba jest swietna! Super sie mozna rozwinąć i złapać super kondycje!
Z tego co wiem to zumba daje większy wycisk. Moja dziewczyna uczęszcza na takie zajęcia już pół roku. Efekty widać gołym okiem Smile
Jak dla mnie zumba jest zdecydowanie ciekawsza. I jak zauważył Garry - daję większy wycisk, dzięki czemu efekty są lepsze. Koleżanka chodzi teraz na zumbę Malbork ze zmianarytmu.pl i zastanawiam się nad przepisaniem na te zajęcia. Podobno są świetnie prowadzone.
Ja zdecydowanie wolę zumbe Smile Daję wycisk ale potem czuję się nieziemsko Smile I moja kondycja się poprawiła.
Zumba. Smile super sprawa i człowiek poćwiczy i się dobrze rozerwie. Aerobik jest nudny. Big Grin
Też mi się wydaje, że to Zumba jest ciekawsza i bardziej na topie. Smile
A dlaczego nie jedno i drugie. Smile przecież to można fajnie połączyć. Big Grin w jeden dzień to a w drugi to. Big Grin
Stron: 1 2
Przekierowanie