Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Aqua Clear (przydomowa oczyszczalnia)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zetknął się ktoś w ostatnim czasie z tematem przydomowych oczyszczalni ścieków? Zastanawia mnie problem, z tego względu, że obecnie jestem na etapie wyboru firmy jak i samej oczyszczalni. Chętnie bym porozmawiał na ten temat z kimś kto taką inwestycję już przeprowadzał. Chodzi mi o coś takiego http://www.aquaclear24.pl/. Jak to działa jakie są koszty użytkowania, etc?
Teraz to już jest taki wybór, że nie wiadomo co wybrać. Zbiorniki szamba, przydomowe oczyszczalnie! Człowiek idzie do sklepu i nie wie na co się zdecydować. My po wielu rozmowach ustaliliśmy, że będziemy mieć przydomową oczyszczalnię, bo jednak jest bardziej niezależna no i też bardziej ekologicznaSmile
Jak dla mnie to szamba sa lepszym rozwiązanie,, ta papierologia przy oczyszczalniach za bardzo mnie przeraża. A takie szamba betonowe Ciechanów są prostszym i tańszym rozwiązaniem.
Też mi się wydaje, że to najlepsze rozwiązanie. Przynajmniej bardzo popularne.
Ja także zgadzam się. Szamba są bardzo dobrym rozwiązaniem i nie trzeba długo czekać na ich zamontowanie. Znajomi korzystali z firmy BETONEX i przywieźli im wybrane przez nich szambo, z jego montażem pracownicy firmy też nie mieli kłopotów. W ramach promocji dostali jeszcze 5 lat gwarancji na szambo, tak więc myślę, że naprawdę się opłaca.
Taka oczyszczalnie jest zdecydowanie lepsza niż szambo.
Ale jakie koszty wiążą się z jej zainstalowaniem? Znam sporo osób, których po prostu nie stać na takie rozwiązanie, w związku z czym, wybierają szamba betonowe . Są one bardzo szczelne, w związku z czym nie ma problemów z żadnymi wyciekami, a poza tym sprzedawca gwarantuje transport w przystępnej cenie. Sama też póki co posiadam zbiornik tego typu i jestem z niego jak najbardziej zadowolona.
Pewnie koszty są duże. jednakże w porównaniu do szamba raczej nie trzeba potem nic wywozić.
Przekierowanie