Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Pozycjonowanie strony.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Wedłług mnie pozycjonowanie strony sklepu nie jest teraz dobrą opcję czasem warto postawić na coś innego. Fajne pomysły na reklame są w tych http://blog.posperita.pl/2078-funkcjonal...-gotowosci artykułach są tam również pokazane rónżne materiały reklamowe jakie kiedyś inne firmy stosowały
Dlaczego według ciebie pozycjonowanie nie jest dobrą opcją? Podasz jakieś argumenty? Moim zdaniem to nadal swietny sposób na wypromowanie firmy i owszem warto postawić na coś nowego ale stare metody tez są ok. Ja poza pozycjonowaniem chcę przeprowadzić kampanie adwords warszawa i promować się na portalach społecznościowych. O innych formach reklamy póki co nie myślę.
Pozycjonowanie strony w tych czasach to podstawa!
Niby tak ale podobnie jak kostusia uważam, że warto postawić też na coś innego niż pozycjonowanie. Mnie strasznie kusi skorzystanie z identyfikacja wizualna warszawa. Przeglądałam ofertę kilka dni temu i wydaje mi się, że to swietny sposób na wypromowanie firmy, wypracowanie marki i zdobycie klientów.
Samo pozycjonowanie raczej dzisiaj nie wystarczy - macie racje. Na alterweb można doczytać o najnowszych mozliwościach i ich skuteczności http://alterweb.pl/. Niektóre działania nie wymagają specjalistycznej wiedzy, ale wiele jednak nie będzie skuteczne, jeśli nie zajmie się tym profesjonalista. Czasem warto zainwestować w dobrze wykonaną usługę, by zyskać, a nie stracić.
A może lepiej reklamować firmę poprzez gadżety reklamowe, takie jak koszulki z nadrukiem?
Pozycjonowanie to podstawa ale warto też pomyśleć o ulotkach, plakatach itd. Ja ostatnio rozważam zamówienie plexi z http://www.studiowydrukow.sklep.pl/Plexi-c7_0_1.htm
Potrzebuję stojaków na ulotki i plakaty. Chcę też zainwestować w reklamę w gazecie. Im więcej klientów uda mi się przyciągnąć tym lepiej.
Ja radziłbym zwrócić uwagę na marketing mobilny, zważysz na to, że popularność urządzeń mobilnych typu smartfony czy tablety wciąż rośnie. Moim zdaniem to najszybszy sposób na dotarcie do klienta.
Za czym dokonamy wyboru firmy i podpiszemy umowę na pozycjonowanie, to warto sobie zerknąć tutaj http://funkymedia.pl/model-rozliczeniowy.html i poczytać na temat modeli rozliczeniowych. Są tam cenne informacje, z których warto skorzystać.
Gdy kupiłem sklep internetowy od http://ideointeractive.myfreesites.net/ to zleciłem im również pozycjonowanie. Mam nadzieję, że mój sklep znajdziesz się chociaż w top 5 w Google.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie