Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Pozycjonowanie strony.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Jak znaleźć dobrą firmę? Czy szukać na specjalistycznych forach, czy może popytać znajomych? W sumie kolega mi poleca Ditum mówi, że pozycjonowali mu bloga i wszystko było bardzo dobrze. Tylko czy jest jakaś różnica między blogiem, a stroną czy to się pozycjonuje tak samo? Szukałem informacji o tej firmie i są bardzo pozytywne nawet na tym forum znalazłem wpis o nich. A może dać im próbny miesiac? Czy to za krótko?
Najlepiej wysłać zapytania do kilku/kilkunastu firm i wybrać najbardziej odpowiadającą nam ofertę.
Nie mam o niej wiedzy. Czy nie ogłaszali się swego czasu na gruponie?
Ja do tej pory korzystałam z usług firmy Apogeum: http://www.apogeum-seo.pl/ - zresztą nadal korzystam. Jest to dobra agencja, możesz wysłać do nich zapytanie o wycenę.
Nie mają takich drogich usług a działania są skuteczne.
Lepiej zadzwoń do firm, nie szukaj opinii na forach.
bardzo fajne wyjaśnienia o co w tym wszystkim chodzi znajdziesz w artykule http://blog.dih.pl/seo-czyli-dlaczego-ta...a-czesc-i/ , no i drugiej części http://blog.dih.pl/seo-czesc-ii/ - dzięki temu pojęłam istotę sprawy no i zaczęłam działać Smile
Nie polecam, Ditum używa metod Black Hat SEO. Jedna z najgorszych firm pozycjonujących.
Moim zdaniem miesiąc to za mało. Pozycjonowanie bloga i strony raczej nie powinno się różnić, choć z tego co wiem strona daje więcej możliwości. Na przykład można wzmocnić efekt pozycjonowania poprzez umieszczenie na niej wirtualnej wycieczki. Oprócz wspomnianej korzyści zyskujemy na atrakcyjności strony. Odwiedzający spędza na niej więcej czasu.
Wiadomo że takich efektów, nie zobaczy sie od razu i że potrzeba do tego czasu. Ale jak jest to dobrze wykonane to efekty sa naprawdę zaskakujące. Jak widziałam portfolio tej firmy http://seofabryka.pl/ , to od razu widać że te większe firmy im zaufały i że znają sie na tym co robią.
A czasami może warto zaoszczędzić i podziałać trochę na własną rękę Smile Nie jest to aż tak skomplikowane, tym bardziej, że w sieci roi się od poradników SEO Smile
Pozycjonowanie ma sens, o ile jest skuteczne. A za takie trzeba odpowiednio zapłacić Wink
Trwa to bardzo długo i można nabawić się filtrów. Ja zleciłam pozycjonowanie sklepu firmie www.pozycjonowaniekatowice-top1.pl i dobrze zrobiłam, bo słyszę, że pracy nad tym jest sporo. A tak płacę co miesiąc i w nosie mam ile im to dziennie zajmuje.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie