Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Pole Dance.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Co sądzicie o tańcu na rurze ? Czy powinien być tylko dla Pań lekkich obyczajów ?
Mi się osobiście podoba ale chyba nie chciałabym się tego uczyć. Jak patrzę jak te wszystkie dziewczyny są umięśnione to aż mnie to jakoś odpycha. Nie chciałabym być tak umięśniona ale jednocześnie podziwiam je za to co robią Smile.
Nie no, ten taniec jest spoko i kobiety powinny obowiązkowo go umieć <If you know what I mean> ^^
No jest to bardzo trudny taniec, zapewne fajnie go umieć dla mnie było by to trudno może ze względu na gibkość Big Grin (i am a man)
moja dupa tanczy na rurze i robi to calkiem dobrze hehehehehhehe xDD jak ja poprosze to mi pokreci tu i tam i jestem podjarany jak cholera a potem pora na bangarang xFFF kocham ja ;DDD
Każda Pani powinna potrafić wywijać na rurze, taniec jak tanie -> tylko, że lepszy xD
Mam wrażenie, że wiele osób śmieje się z tego tańca. Widziałam w internecie kilka filmików. To wymaga naprawdę ogromnych umiejętności - podziwiam te panie.
To jest sztuka tak umieć tańczyć , przecież osoba która tańczy na róże nie jest jakąś prostytutką czy kimś tam. Trzeba umieć odróżniać te rzeczy.
trudna sprawa ale przyjemna dla oka Smile Kiedyś słyszałem że chcieli z tego tańca zrobić dyscyplinę olimpijską Wink ciekawe ile w tym prawdy Wink
Przynajmniej można spalić kalorie Big Grin
Dyscyplina olimpijska ? nieźle Smile Trzeba przyznać że to jest sztuka.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie