Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Siemano
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Piątka od studenta, mam 20 lat studiuje na polibudzie, kocham kulturę hip hop a przede wszystkim polski rap.Cool
No witamy, witamy! Trochę późna pora, ale może uda Ci się dzisiaj odpowiedzieć na parę tematów Big Grin Oby Ci się tu spodobało Big Grin
Cóż powiem szczerze że trafiłem tu rano przeszukując poczekalnię jebzdzidy ;p No i jak widać zarejestrowałem się godzinę temu więc mi się spodobało.
Godzina późna ale cóż bezsenność ostatnio męczy mnie i pewnie jeszcze coś skrobnę na forum ;p
Tym lepiej dla nas Big Grin No to miło nam Cię poznać, myślę że reszta użytkowników powita Cię dopiero rano xD Jeśli masz pomysły na nowe tematy w działach, to nie krępuj się ZAKŁADAJ! : D
Witamy w szeregach ^^
nooo cześć Big Grin
siema ; d Tez znalazlam ta stronke na jebzdzidy
Oooo Big Grin heh fajnie że lubisz jeb z dzidy też zrobić bo całkiem fajne strona zresztą gdyby nie ona nie było by nas tu dziś Big Grin
Witam Cię Smile A możesz się przedstawić? Big Grin
Ja również witam Smile A no w sumie mogę zdradzić tyle że na imię mam Grzesiek i studiuje w Kielcach Big Grin A może jest ktoś z ck? Bo można by się ustawić na coś Big Grin
Stron: 1 2
Przekierowanie