Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Śpiew pod prysznicem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Tak jak w temacie Tongue
Uwielbiam śpiewac pod prysznicem, nie wiem jak wam to sie zdarza, ale mi codziennie xD Zazwyczaj dre ryja na całe gardło, aż wszyscy domownicy zaczynają mnie upominac Tongue Wg. mnie jest to bardzo fajne, ale wątpie żeby było akceptowane przez społeczeństwo.
Chetnie, poznam wasze nawyki Wink
Moim nawykiem jest ADHD gdy nikogo nie ma xD Śpiewam, tańczę, skaczę i robię akrobacje po całym domu xd Potrafię też czasami sobie ustać na głowie i medytować ni stąd ni z owąd i tak przez jakieś 20-30 min ^^
również śpiewam pod prysznicem Big Grin. Jest to bardzo spoko ;D . http://rynek.gps.wroclaw.pl szybko czas leci Tongue
A kto nie spiewa. Big Grin
(10-06-2012 15:51)Gosiaaczek_ napisał(a): [ -> ]A kto nie spiewa. Big Grin

Ja nie śpiewam Big Grin
Ja też nie śpiewam xD Bo aktualnie nie mam prysznica... ^^
Ja śpiewam właściwie zawsze i wszędzie dlatego często idąc przez aleję jestem uważany za dziwaka kiedy śpiewam coś dziwnego [np. z kategorii japońskie dziwactwa XD]
Ja to mam wszystko co wymieniliście.

Pod prysznicem ' AMERICAN WOMAN! STAY AWAY FROM MEEE ! ' to standard : D
A jak jestem sam to pogo, taniec, darcie - norma. Po prostu to lubię. Big Grin
(10-06-2012 16:21)Bankai napisał(a): [ -> ]
(10-06-2012 16:19)Hatsu napisał(a): [ -> ]Ja śpiewam właściwie zawsze i wszędzie dlatego często idąc przez aleję jestem uważany za dziwaka kiedy śpiewam coś dziwnego [np. z kategorii japońskie dziwactwa XD]

"Dango, Dango..." XD

Zdziwiłbyś się jak ludzie reagują na to XD Jak jestem sam i to powiedzmy, że śpiewam [mój głos to nie do śpiewu, do rozwalania muru prędzej xD] to myślą, że jestem psycholem i raczej schodzą mi z drogi xD Jak jestem w grupie to myślą, że urwaliśmy się z psychiatryka - ale i tak jest zabawa xD
Te same reakcje jak mi się zdarza wydzierać "SLAYER! SLAYEEEEEEEEEEEEER!!!" widzę. Big Grin
Chyba że ktoś ogarnia temat, i też słucha, to albo coś powie że Slayer zawsze spoko. Raz tylko się zdarzyło że zupełnie obca osoba dołączyła do wrzasków, hahah
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie