Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Przyjaciółkii ,...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chodzi ze mną do klasy taka dziewczyna - Gaba. Przyjaźnimy się od zerówki Była na mnie bardzo zła gdy zaprzyjaźniłam się z inną dziewczyną - Beatą.. Ostatnio Gaba i Natala się pokłociły (one też są przyjaciółami). Natala chce żebym była po jej stronie i Gaba też tego chce. Tylko, ze gabie mniej ufam niż natali . Tym bardziej gaba .. ostatnio dużo razy mnie zawiodła. I bardzo często kłamie mi prosto w oczy.. Myślicie, ze powinnam ponownie zaufać gabie czy budować zaufanie wobec Natalii.?
Po prostu w to się nie mieszaj albo spróbuj obie pogodzić, to byłby najbardziej wyszukany sposób ^^
Nigdy nie mieszaj się w takie kłotnie, przeważnie będą się kończyć tak że będzie to twoja wina. Powiedz że dopóki one sie kłócą nie będzie po żadnej stronie, i to będzie najsprawiedliwsza decyzja. Albo je razem pogódź, nie ma innego wyboru.
ale one nie chcą się pogodzić. Tzn. Gaba chce ale natala jest na nią wściekła
No to przekonaj tą jedną, że niepotrzebnie się wścieka, żeby to sobie wytłumaczyły, a nie skakały sobie do gardeł ^^
Postaram sie Big Grin dziękuję Big Grin
Najlepszym wyjściem byłoby pogodzenie ich. Nie znam się na kobiecej polityce więc nic więcej Ci nie poradzę Wink
hah .. Tongue ok. ale i tak dziękuję Big Grin
Myśle że pomogliśmy i temat można zamknąć Big Grin
Nie mieszaj się w to. wszystko wyjaśnione temat można zamknąć Smile
Przekierowanie