Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Inne podejście ( :
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć. Hmm tak naprawdę nie wiem od czego zacząć, postaram się to jakoś streścić Smile. Poznałem ostatnio fajną dziewczynę na imię ma Monika. Ona ma 16 lat a ja 17 no prawie 18, ale mniejsza oto. Nigdy nie miałem problemów z dziewczynami aż do tej pory. Monika jest zamknięta, mało mówi, nawet w gronie najbliższych ; / Nie wiem po prostu jak się do tego zabrać, to dla mnie istny obłęd. Nie jest jakąś super "laską" tylko normalną dziewczyną z zasadami których się pilnuje. Moja prośba jest taka, jak z nią gadać, o czym. Dodam że Monika nie miała jeszcze chłopaka, dlatego nie naciskam za bardzo na nią. Pozdrawiam Smile
No cóż skoro to nie pierwsza dziewczyna o którą się starasz powinieneś wiedzieć o czym z nią rozmawiać. Jest wiele tematów, wiesz co ją interesuje ? Jeśli nie, zapytaj może macie takie same zainteresowania lub słuchacie tej samej muzyki Smile. Zaproponuj jej jakieś miłe wyjście może spacer a na pewno się w końcu się otworzy Smile.
Może ma jakieś przeżycia i przez to jest zamknięta w sobie? Tak jak mówi Ola, pogadaj z nią, wyjdź, spotkaj się, zrób coś ! Big Grin
Dzieki :*Smile. Po prostu brak chłopaka z jej strony mnie tak trochę przytłoczył, byłem zaskoczony tą wiadomością. A i zapomniałem dodać że mój najlepszy przyjaciel Maciek chodzi z najlepsza koleżanką Moniki i oni starają się w jakiś sposób na siłę nas ze swatać,nie podoba mi się to ale w jakiś sposób Monika hmm zaczyna się otwierać, rozmawia ;d jej piękny uśmiech widnieje na jej twarzy Smile. Jak sądzicie spotkać się z nią sam na sam, spacerek czy właśnie grono przyjaciół ?
Myślę że sam na sam lepiej Smile ale poczekaj na odpowiedzi innych użytkowników Smile.
Według mnie w gronie znajomych może być zamknięta, może ktoś sie '' wpienić '' czyli wejsc nie proszonie do rozmowy. Spacerek Smile
Dzięki wielkie. Napisz po spacerku relacje Big Grin Może kogoś zainteresuje :*)
Napisz napisz, jestem Ciekawa Smile
Słuchaj, osoby ciche najwięcej chcą powiedzieć. Postaraj się przybliżyć z nią kontakty, otworzyć ją na siebie, żeby mówiła Ci co ją trapi i kiedy. Postaraj się jak najwolniej przybliżać te kontakty, takie kobiety są, że tak powiem, "płochliwe" niczym zając na polowaniu ^^
Popieram kolege wyzej, Ale nie narzucaj się za bardzo, przestraszy się Big Grin
Stron: 1 2
Przekierowanie