Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Reggae Festiwal Wodzisław 2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Reggae Festiwal Wodzisław 2012 27-28 lipca Big Grin Wybiera sie może ktoś ??
Impreza jest naprawdę zajefajna Big Grin 2 dni na polu namiotowym całe wydarzenie rozgrywa się koło rynku w Włodzisławiu Śląskim. Występują tam różne gwiazdy Reggea Big Grin

Ja osobiście jestem tam co roku i polecam wszystkim z całego serca nie zapomniana impreza Big Grin
Mam pare pyytan ;P

Jakie zespoły beda tam grały i jaka jest cena tego wydarzenia ? ^ ^
Wydarzenie pełni freeBig Grin a Zespoły OBIDAYA,Jamal,East West Rockers,DARK ANGEL aka Mowty Mahlyka,Bob One i Bas Tajpan. I cały czas jeszcze dochodzą artyści oczywiście z całego świata Smile
http://www.facebook.com/NMNZ.Reggae.Festiwal tu masz wszystko na bieżącoWink
w sumie aż daleko nie mam,ale nie wiem czy aż tak bardzo słucham tej muzy,żeby na festiwal jechać Big Grin hmm zastanowie się Big Grin
ale dobra opcja!
Ja mieszkam miasto obok Big Grin Naprawdę ta impreza jest super Big Grin całe 2 dni świetnej imprezy Big Grin
Ja chcęęę tam być ! <3
Też się chyba wybieram Big Grin Ale osobiście wolę Woodstock i Ostródę, jedzie ktoś ? Smile
O jak miło Wink
Woodstock prawdopodobnie na 40 % zależy od pracy jaką bd miał i od tego czy nie pojade na tydzień nad morze lub na mazury Big Grin
Woodstock to konieczność ! : P Takiego klimatu jak tam nie ma nigdzie. Namioty, błoto, pozytywni ludzie, dobra muza, raj !
A na One Love Sound Fest w listopadzie się wybierasz ? : )
Woodstock no kurde ale ja tam bd musiał mieć z 1000 zł jak nic xd
Gdzie ? Którego? Ile wjazd ? Najlepiej jak byś mi podała strone z fejsa o tym wydarzeniu (chyba że nie ma) Big Grin
Stron: 1 2
Przekierowanie