Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Prezent na 18stke?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Co kupic kolezance w prezencie na 18 stke?
Nie chce jej kupowac ubran, ani bizuterii bo to jest bardzo oklepane.
Podpowiedzcie cos Smile
Z gory dzieki za pomoc!!!
A czym ta koleżanka się interesuje? Nie ma przecież uniwersalnego prezentu na 18-tkę, który spodoba się każdemu. Ja lubię fotografię, więc moi znajomi kupili mi akcesoria do aparatu. Skoro to Twoja koleżanka, sama powinnaś wiedzieć najlepiej, czego jej potrzeba.
Interesuje sie moda, duzo szyje (ale nie jest szafiarka Smile).
Niestety nie stac mnie na kupno maszyny do szycia w prezencie...
Wiem, ze chcialaby byc projektantka.
Zastanawiam sie czy nie wydrukowac jej jakis fajnych wizytowek, na ktorych beda jej dane kontaktowe i tytul "projektantka".
Np cos w tym stylu:

[Obrazek: visi33.jpg]
zródło wizytówki
Maszyne do szycia kupisz za niecałe 300 - http://www.skapiec.pl/site/cat/361/comp/6048584
Może warto się zrzucić ze wspólnymi znajomymi? Moim zdaniem to lepsze niż komplet wizytówek :]
(10-10-2013 16:18)lalaland napisał(a): [ -> ]Interesuje sie moda, duzo szyje (ale nie jest szafiarka Smile).
Niestety nie stac mnie na kupno maszyny do szycia w prezencie...
Wiem, ze chcialaby byc projektantka.
Zastanawiam sie czy nie wydrukowac jej jakis fajnych wizytowek, na ktorych beda jej dane kontaktowe i tytul "projektantka".
Np cos w tym stylu:

[Obrazek: visi33.jpg]
zródło wizytówki
Mysle, ze jeszcze za wczesnie na kupno wizytowek Wink
złóżcie się na maszynę w kilka osób, będzie miała mega radochę.

_________
tu
polecam tekst o fikusie
Może zafundujcie jej bon zakupowy do jakiegoś fajnego sklepu i sama sobie wybierze prezent.
albo moze voucher na weekendowy pobyt w fajnym hotelu? Proponuje Warszawe i hotel http://www.bwportos.pl/ W Warszawie jest mnostwo fajnym pubow, barow, dyskotek no i galerii handlowych Wink
Właśnie, może jakiś voucher do SPA? Masażystki?
A może warto podarować jej bon upominkowy do jakiegoś sklepu? Ja osobiście ucieszyłabym się z takiego prezentu.
Idealna będzie książka Seksturysta autorstwa Adama Amblera. W jej wieku opowieść o bohaterze mającym kilkanaście partnerek seksualnych, szukającym prawdziwej miłości myślę, że powinna ją zachęcić. Ja to czytałam z wypiekami na twarzy.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie