![]() |
|
Dziwactwa - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5) +--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6) +--- Wątek: Dziwactwa (/showthread.php?tid=46591) |
Dziwactwa - mirka - 01-06-2026 14:57 Mam pewne specyficzne zachowanie, które znajomi zbywają tekstem, że „każdy ma jakieś swoje nawyki”. Mnie to jednak coraz bardziej stresuje i zwyczajnie utrudnia mi już normalne codzienne funkcjonowanie. Czy powinnam skonsultować się z psychiatrą lub iść na terapię i gdzie w ogóle szukać sprawdzonej diagnozy? RE: Dziwactwa - luiz - 01-06-2026 17:04 Każdy ma prawo mieć jakieś swoje "dziwactwa", problem pojawia się jak powoduje u nas to dyskomfort, cierpienie lub utrudnia funkcjonowanie. Jeśli chcesz się upewnić to możesz skonsultować się z psychiatra, jeśli chciałabyś pracować nad tym to polecam psychoterapię poznawczo-behawioralna Na taką diagnozę możesz zapisać się chociażby tutaj https://medonow.pl/oferta/diagnoza/ |