Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Dziwactwa - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Dziwactwa (/showthread.php?tid=46591)



Dziwactwa - mirka - 01-06-2026 14:57

Mam pewne specyficzne zachowanie, które znajomi zbywają tekstem, że „każdy ma jakieś swoje nawyki”. Mnie to jednak coraz bardziej stresuje i zwyczajnie utrudnia mi już normalne codzienne funkcjonowanie. Czy powinnam skonsultować się z psychiatrą lub iść na terapię i gdzie w ogóle szukać sprawdzonej diagnozy?


RE: Dziwactwa - luiz - 01-06-2026 17:04

Każdy ma prawo mieć jakieś swoje "dziwactwa", problem pojawia się jak powoduje u nas to dyskomfort, cierpienie lub utrudnia funkcjonowanie.
Jeśli chcesz się upewnić to możesz skonsultować się z psychiatra, jeśli chciałabyś pracować nad tym to polecam psychoterapię poznawczo-behawioralna
Na taką diagnozę możesz zapisać się chociażby tutaj https://medonow.pl/oferta/diagnoza/