Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
integracja - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Społeczeństwo i wydarzenia (/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: integracja (/showthread.php?tid=28745)



integracja - patisia78 - 23-08-2018 21:14

Ciężko czasem nawiązać kontakt z ludźmi w pracy, ale przecież od tego są eventy, aby się integrować. Nasza szefowa właśnie taki zorganizowała w Restauracji Akademia w Warszawie. Obsługa doskonale przygotowała naszą imprezę. Wszyscy byli niebywale zaskoczeni i zadowoleni. Zastawione suto stoły i muzyka stworzyły taką atmosferę, że na miejscu firmowych konfliktów zapanował pokój i dobra zabawa.


RE: integracja - maminka - 27-05-2025 02:16

Integracja pracowników to świetny sposób na poprawę atmosfery i motywacji w zespole. Warto pamiętać, że organizacja takiego wydarzenia wymaga planowania i pomysłowości. Zastanawiając się nad wyborem miejsca czy atrakcji, można rozważyć współpracę z firmą specjalizującą się w organizacji eventów. Taka firma może zaoferować kompleksową obsługę i dostosować program do specyficznych potrzeb zespołu. Więcej informacji o możliwościach, jakie daje współpraca z taką firmą można znaleźć tutaj: https://bluexperience.pl/destination-management-company-dmc/.