![]() |
|
Stomatolog - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5) +--- Dział: Nasze problemy (/forumdisplay.php?fid=6) +--- Wątek: Stomatolog (/showthread.php?tid=26860) |
RE: Stomatolog - fromja - 30-04-2020 12:14 Od dłuższego czasu chodzę do Villa Nova Dental Clinic na Wilanowie, świetni fachowcy, ja chodzę do pani Anety. Można na miejscu kompleksowo zadbać o uśmiech. RE: Stomatolog - JanuszKa - 30-04-2020 16:15 Ja od siebie polecam ten gabinet dentystyczny https://zarembaort.pl/, bo sam korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony z ich usług. RE: Stomatolog - zu0816 - 03-05-2020 00:30 Od siebie mogę polecić tą klinikę stomatologiczną https://dental-team.pl/ Ma bardzo dobrych specjalistów i przystępne ceny. Sama chyba umówię się tam na leczenie kanałowe. Obiecałam sobie, ze w końcu zajmę się swoimi zębami. RE: Stomatolog - kazmin55 - 01-07-2020 08:22 Ja właśnie planuję otworzyć swój własny gabinet stomatologiczny i szukam hurtowni, w której mogę kupić sprzęt. Na razie znalazłem tą https://for-em.pl/ i chciałem się was zapytać co o niej sądzicie? Waszym zdaniem warto robić u nich zakupy? Z tego co widzę mają dobre opinie i sporo sprzętu w korzystnych cenach RE: Stomatolog - piotr_8 - 06-07-2020 09:02 Stomatologia zachowawcza jest inaczej zwana stomatologią ogólną. W gabinecie http://www.stomatologiacodziennie.pl/stomatologia-zachowawcza/ możesz skorzystać z usług leczenia próchnicy, wypełniania ubytków zęba, leczenia nadwrażliwości zębów a także rekonstrukcji zębów. RE: Stomatolog - jowitta41 - 16-07-2020 13:21 Szukacie dobrego dentysty? Ja od dawna chodzę do gabinetu stomatologicznego https://estefill.pl/uslugi/protetyka-stomatologiczna/ polecam ja jest bardzo zadowolona. Mają bardzo bogata ofertę stomatologiczną dla dorosłych i dla dzieci. Na stronie macie więcej informacji także zobaczcie i poczytajcie. RE: Stomatolog - MichałWrok - 17-07-2020 14:00 Jeżeli o mnie chodzi to jak najbardziej warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez aptekę Gemini https://www.aptekagemini.pl/biala-perla-system-wybielajacy-10-dni.html gdzie znajdziecie wysokiej jakości propozycji w zakresie m.in wybielania zębów. My dość często korzystamy z ich oferty ze względu na dobre ceny, szybka realizację oraz dostawę. Mam nadzieję, że również podejmiecie jak najlepszą decyzję dla swojego uśmiechu
RE: Stomatolog - magda676 - 21-07-2020 17:21 Doskonale wiem, że usuwanie zęba na pewno nikomu nie kojarzy się z niczym przyjemnym, dlatego polecam znaleźć gabinet, który wykona zabieg bezboleśnie nowoczesnymi metodami. Takim gabinetem na pewno jest https://ortodontica.pl/ Musicie zerknąć na ich ofertę i zabiegi. RE: Stomatolog - berenika22 - 02-02-2021 10:50 Ja zdecydowanie mogę polecić klinikę stomatologii http://marident.pl . Wizyty w gabinetach stomatologicznych z synem nie należały do łatwych, dopóki nie znaleźliśmy tego miejsca. Teraz każda wizyta jest przyjemnością, atmosfera jest bardzo przyjemna, lekarze mają świetne podejście do pacjenta. Ceny leczenia nie są wygórowane, warto odwiedzić gabinet i sprawdzić. RE: Stomatolog - byniek - 25-04-2021 10:11 Cieszę się, że przez internet można w dzisiejszych czasach znaleźć wszystko. Wprowadziłem się ostatnio do Gliwic i pech chciał że mocno zaczął mnie boleć ząb więc szukałem sprawdzonego gabinetu stomatologicznego i trafiłem na http://dento.com.pl/ dzięki opiniom innych użytkowników. Faktycznie pełen profesjonalizm! Polecam! |