![]() |
|
Nałogi - Wersja do druku +- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl) +-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5) +--- Dział: Używki (/forumdisplay.php?fid=10) +--- Wątek: Nałogi (/showthread.php?tid=109) |
RE: Nałogi - Demolition Man - 10-06-2012 10:04 Moim nałogiem jest lenistwo I myślałem że szlugi ale już ok miesiąca nie palę, a paliłem może z 3 miesiące więc łatwo było rzucić
RE: Nałogi - Sebas - 10-06-2012 22:36 oczywiście alkohol często i dużo czasem piło się byle gdzie ale już wszystko ograniczyłem i mam pod kontrolą dużo dała mi do myślenia nutka Peja - pozwól mi żyć RE: Nałogi - Hatsu - 10-06-2012 22:52 Nałóg? Jako uzależnienie to właściwie uznaje tylko dwie rzeczy w swoim życiu - muzyka [słuchawki mam wszędzie, na maturze zapomniałem wyłączyć mp4 dzięki Bogu bateria padła xD Ale wtedy to już miałem pełne gacie przyznaje xD] i niestety tabaka - niby nie biorę dużych dawek, ale jak np. gram na basie to każde lepsze solo muszę uczcić snuffem xD Jak nie mam kasy to potrafię wytrzymać nawet miesiąc, ale czuje taki głód np. podczas słuchania muzyki, póki jestem czymś zajęty to jest spoko - jak się nudzę to głód mnie męczy xDD Na szczęście to jest tak tanie, że nie muszę się bać o kieszeń xD RE: Nałogi - Jacky - 11-06-2012 01:55 Papierosy, muzyka :x RE: Nałogi - oktan - 28-04-2014 14:07 Niestety ale sam jeszcze niedawno ulegałem nałogowi zakupoholizmu. Kiedy widziałem jakąś rzecz w promocji nie mogłem się opanować i musiałem ją kupić. Niemniej przeszedłem przez terapię i obecnie wiem jak dbać o zawartość swojego portfela i nie ulegać marketingowi ![]() Dla wszystkich zainteresowanych taka pomoc psychologiczna w zakupoholizmie jest prowadzona aktualnie w tym gabinecie psychologicznym w Warszawie. Pozdrawiam. RE: Nałogi - czarneszpilki - 30-04-2014 16:22 Kocham sport <3 mimo palenia papierosów
RE: Nałogi - green - 02-05-2014 11:42 Czy codzienne picie trzech filiżanek kawy jest już nałogiem? (http://kocham-kawe.eu/) RE: Nałogi - Lagertha - 08-05-2014 12:32 można to podciągnąć pod nałóg, owszem ;p RE: Nałogi - Yayo - 22-09-2014 18:13 No niestety, wiekszosc nalogow jest zgubna w skutkach: cpanie, palenie, picie. Zbyt duzo osob za pozno sobie uswiadamia, ze sa juz w szponach nalogu - a wtedy wyjscie z niego jest bardzo trudne, a czasem nawet niemozliwe. Sa rozne kliniki, ktore pomagaja takim osobom wyjsc z nalogu, np Klinika Medox (leczyc.pl) - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. RE: Nałogi - anastazja4390 - 26-03-2015 12:51 Zdecydowanie najczęściej spotykanym nałogiem jest palenie. Chociaż wiele osób stara się z nim walczyć. W zasadzie ostatnio pojawia się nawet moda na "niepalenie". Sama rzucałam palenie bez wspomagaczy, ale teraz jest mnóstwo środków tego typu http://www.i-apteka.pl/pol_m_Rzuc-Palenie_Nicorette-430.html , które ułatwiają rzucenie palenia. |