Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie studiować ? Nie wiesz sprawdz !
Autor Wiadomość
MonikFalk
Member
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Gdzie studiować ? Nie wiesz sprawdz !
Moim zdaniem warto również rozważyć również wybór szkoły policealnej aczkolwiek jeżeli mamy konkretnie ustalony kierunek zawodowy w którym chcemy się rozwijać, ponieważ ja zdecydowałam się zostać Technikiem Weterynarii i w systemie zaocznym nauka trochę czasu trwa, a dokładnie 2 lata. Do tego mają bardzo dobrze przygotowany plan nauki i nauczycieli chętnych do przekazywania wiedzy. Dzięki nim uzyskałam kwalifikacje zawodowe i teraz mogę spełniać się w zawodzie o którym marzyłam już od wielu lat Smile

Moje poprzednie tematy:
08-02-2019 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek320
Member
***

Liczba postów: 218
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Gdzie studiować ? Nie wiesz sprawdz !
Każdy powinien wybrać taki kierunek lub specjalność jaka go interesuje i w którego kierunku chciałby się rozwijać. Mnie bardzo interesuje kryminologia i kryminalistyka i postanowiłem wybrać właśnie takie studia. Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu oferuję taką specjalność i ma bardzo dobre opinie wśród studentów, więc postanowiłem spróbować swoich sił i nie żałuję. Super sprawa. Gdyby ktoś szukał ciekawego kierunku to tutaj https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/k...nalistyka/ znajdzie wszystkie informacje na ten temat.

Moje poprzednie tematy:
    11-02-2019 16:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Kasiulek
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 1
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #23
    RE: Gdzie studiować ? Nie wiesz sprawdz !
    Ja myślę o studiach w Krakowie, piękne miasto, duże możliwości? Jak myślicie? Ktoś tam studiuje? Łatwo o pracę dla studentów?
    Moje poprzednie tematy:


      Dla kogo jest filologia angielska?
      13-02-2019 15:56
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      IlonaMM
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 446
      Dołączył: Jan 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #24
      RE: Gdzie studiować ? Nie wiesz sprawdz !
      Ja po skończeniu liceum postawiłam na szkołę policealną, a dokładnie Cosinus dzięki której zdobyłam w przeciagu roku konkretne i nowe umiejętności oraz wiedzę już w konkretnym kierunku zawodowym. Mieszkając w Łodzi zdecydowałam się na kierunek Opiekun Medyczny i muszę przyznać, że był to świetny wybór ponieważ bardzo szybko znalazłam dobrze płatna pracę i tutaj też wiele się nauczyłem bo zajęcia były prowadzone systematycznie i do tego na wysokim poziomie. A po zdobyciu kwalifikacji warto zacząć stawiać na sprawdzone kursy zawodowe które również organizują w różnych miastach.

      Moje poprzednie tematy:
      27-05-2020 20:34
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Co studiować ? cirdanos 9 7,887 11-07-2012 22:59
      Ostatni post: Gemello

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS