Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warnik do wody
Autor Wiadomość
sanqi
Member
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Warnik do wody
mam nietypowe pytanie, słyszałyście o takim urządzeniu kuchennym jak warnik do wody? Używałyście kiedyś? Moja teściowa zapragnęła takowy sprzęt otrzymać pod choinkę, mówi że często robią herbatę i jest to bardziej opłacalne, wygodniejsze i bardziej ekonomiczne niż czajnik elektryczny. Mnie się to wydaje trochę dziwne, to jest chyab wyposażenie do profesjonalnych lokali gastronomicznych, jakichś restauracji i tak dalej. Co sądzicie?

Moje poprzednie tematy:
09-11-2017 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Warnik do wody
Nigdy o czymś takim nie słyszałam, ale jeśli chcesz sprawić radość teściowej, to może przekona ją tradycyjny czajnik. Tutaj taki zamówisz https://nettrading.pl/czajniki-tradycyjne . Jest on prosty w obsłudze, a przy okazji bardzo ładnie wygląda. Pasuje nie tylko do wnętrz retro, ale też nowoczesnych. Wybór jest ogromny, także na pewno coś Ci się spodoba. Ceny też są przystępne, więc warto zajrzeć.
Moje poprzednie tematy:


14-02-2022 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  filtrowanie wody dajuber 0 105 29-11-2023 15:56
Ostatni post: dajuber
  filtrowanie wody dajuber 0 115 02-11-2023 13:45
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS