Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosmetyki.
Autor Wiadomość
nastoloatka
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #171
RE: Kosmetyki.
Ja stawiam na te bardziej naturalne kosmetyki. Dlatego jak szukałam dobrego kosmetyku do swoich dłoni to postawiłam na ochronny krem do rąk z pajęczym jedwabiem od dermofuture. Nie jest drogi, a bardzo fajnie nawilża.

Moje poprzednie tematy:
21-05-2020 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #172
RE: Kosmetyki.
Z kosmetyków to dla mnie największym must have jest zdecydowanie etiaxil Smile To antyperspirant, który jako jedyny radzi sobie u mnie z nadmierną potliwością pach. Niestety wszystkie produkty w aerozolu są dla mnie całkowicie nieskuteczne... I kiedyś znalazłam na https://etiaxil.pl/ właśnie antyperspiranty etiaxil, które stosuje się raz na kilka dni. Kupiłam sobie jedno opakowanie w aptece, żeby przetestować, no i tak już mija rok odkąd stosuję etiaxil regularnie Smile U mnie sprawdza się świetnie, wreszcie nie myślę tylko o swoich pachach...

Moje poprzednie tematy:
27-05-2020 00:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #173
RE: Kosmetyki.
Ja mam krem do rąk marki Kneipp i bardzo fajnie podziałał na skórę. Ręce są nawilżone i gładsze. Staram się coraz częściej sięgać po naturalne kosmetyki.

Moje poprzednie tematy:
31-05-2020 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #174
RE: Kosmetyki.
Ja mam dorastająca córkę, więc teraz u mnie na topie są kosmetyki dla nastolatków Smile Na szczęście wybór kosmetyków jest duży więc bez problemu można dobrać produkty do pielęgnacji młodej skóry. Córka najbardziej lubi kosmetyki z Ziaji, bo nie podrażniają skóry i są w przystępnej cenie. Sama też używam niektórych produktów od nich bo są naprawdę dobre.

Moje poprzednie tematy:
17-06-2020 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marzyna
Member
***

Liczba postów: 171
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #175
RE: Kosmetyki.
przede wszystkim pamiętajmy o kosmetykach do opalania na lato... http://www.skin79-polska.pl Oni maja rewelacyjne kosmetyki zwłaszcza do opalania, świetne i chronia skórę przed uv Smile

Moje poprzednie tematy:
    29-07-2020 20:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #176
    RE: Kosmetyki.
    A próbowaliście już kosmetyków od firmy https://alkemie.com/pol_m_Zestawy-157.html ? Słyszałam, że są niesamowicie dobre. Jeszcze nie miałam okazji je próbować, ale niedługo mam w planie kupić sobie kilka produktów.

    Moje poprzednie tematy:
    30-07-2020 16:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Młoda_90
    Member
    ***

    Liczba postów: 150
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #177
    RE: Kosmetyki.
    Ja sama szukam od dłuższego czasu juz drogerii w której będę mogła regularnie zamawiać kosmetyki. Niby dużo takich sklepów, ale nie wiem który będzie najlepszy. Zastanawiam się czy nie zamawiac tutaj > https://www.wispol.eu/ bo widziałam tak kilka ciekawych marek kosmetyków, które na pewno bym zamówiła Tongue No i wybór całkiem spory, więc raczej zdecydowałabym się na większe zakupy - jedne, konkretne.

    Moje poprzednie tematy:
      30-07-2020 23:19
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      spryciula13
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 895
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #178
      RE: Kosmetyki.
      Macie problemy z włosami czy suchą skórą? Zobaczcie tu https://www.bee.pl/mohani-olej-z-marakui...14208.html Olej z marakui słynie z tego, że dogłębnie nawilża i odżywia skórę, wspomaga regenerację włosów i skóry, należy stosować regularnie by otrzymać jak najlepsze rezultaty.

      Moje poprzednie tematy:
      12-08-2020 11:45
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      tess
      Member
      ***

      Liczba postów: 65
      Dołączył: Sep 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #179
      RE: Kosmetyki.
      Od jakiegoś czasu testuje kosmetyki i trafiłam na naturalne kosmetyki z drogerii Yasmeen. Jestem szczególnie zachwycona perfumami [https://yasmeen.pl/perfumy/olejki-roll-on/khalis-golden-dust-6ml.html . Przecudownie pachną. Zawsze szukam zapachu nietypowego, a te właśnie taki mają.

      Moje poprzednie tematy:
        16-09-2020 16:06
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        karolina11
        Member
        ***

        Liczba postów: 73
        Dołączył: Jul 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #180
        RE: Kosmetyki.
        hello Smile
        jeśli chcecie, aby skóra była młoda i jędrna to musicie dbać o jej odpowiednie nawilżenie, mi w tym pomagają nie tylko kremy i balsamy, ale również kapsułki Neoglandyna które zawierają wysokiej jakości oleje: lniany i z ogórecznika (Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe), jest z nich bardzo zadowolona, pomagają również mojej przyjaciółce, która choruje na atopowe zapalenie skóry, dzięki kapsułkom choroba jest mniej dokuczliwa, plamki na skórze pojawiają się rzadziej i są łagodniejsze Smile

        Moje poprzednie tematy:
        21-12-2020 11:00
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Kosmetyki naturalne cukiereczek 24 1,925 28-11-2023 11:09
        Ostatni post: barto776
          Kosmetyki naturalne kolorowa 249 135,181 30-10-2023 15:22
        Ostatni post: albatros

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS