Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposób na podryw.
Autor Wiadomość
Szymon199
Pszemek :D
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #21
RE: Sposób na podryw.
Niestety problem tkwi w tym że każda myśli inaczej, niby mówimy to samo a 5 różne dziewczyny/kobiety inaczej to odbiorą. Trzeba ją dobrze poznać bo takie fast lovy są nie bezpieczne

Moje poprzednie tematy:
19-06-2012 17:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #22
RE: Sposób na podryw.
ale czy kazdy podryw ma sie udac Big Grin? nie koniecznie, a jesli chcecie poderwac dziewczyne z ktora chcielibyscie cos wiecej, to sorry ;d ale to juz nie jestem podryw, taka kobiete sie zdobywa malymi kroczkami Big Grin
Moje poprzednie tematy:


Ja tak sobie marzę,
Że jesteśmy w siódmym niebie,
Że nadszedł czas i w sam raz
Trafiło tam każde z nas.


Ja nie mam przyjaciół, ja mam tylko wrogów ktorych z czasem pokochałem.
19-06-2012 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Błażejuu
Habababa?
***

Liczba postów: 131
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #23
RE: Sposób na podryw.
albo "nic z tego nie będzie ale i tak ją poderwę ( chociaż spróbuje )" Big Grin
Moje poprzednie tematy:


Myślą, że są lepsi nie są, Nie czuj się gorszy
Kto im dał prawo żeby móc nas osądzić ?
Dosyć ! Spójrz mi w oczy, wiesz przecież
Nikt mi tego nie dał, nikt mi tego nie zabierze.
19-06-2012 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymon199
Pszemek :D
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #24
RE: Sposób na podryw.
Większość się nie udaje, taki świat i oczywiście to wina kobiet Big Grin

19-06-2012 18:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #25
RE: Sposób na podryw.
tak Big Grin kobiety są zle Sad! ale maja cycki Big Grin a chlopacy lubia cycki XD

20-06-2012 01:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maxie
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: Sposób na podryw.
(19-06-2012 16:59)Gemello napisał(a):  ja znam WIEEELE kobiec ;D ja nie wiem maxie skad masz info, ale na kazdej zrobisz wrazenie jesli sie odezwiesz, a autoprezentacja? no raczej, co z tego ze sie odezwiesz jak bd ubrany jak łachman ;p sam mowisz ze kobiety sa nie smiale i sie pesza, a pozniej pisesz ze trzeba zrobic tak zeby one byly toba zainteresowane, i tak G*wno zrobia bo sie bd peszyc ;p

tak, ominąłeś wątek, gdzie facet zagaduje do kobiety, po wcześniejszym wzbudzeniu zainteresowania.

Jeżeli Twój podryw wygląda tak, że podbiegasz do pierwszej lepszej i "daj nr telefonu" albo "umówimy się?" to weź to nagraj na czymś i wstaw. Chciałbym to zobaczyc ^^

Moje poprzednie tematy:
20-06-2012 08:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #27
RE: Sposób na podryw.
nie tak to nie wyglada ;D,

20-06-2012 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maxie
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #28
RE: Sposób na podryw.
(20-06-2012 19:36)Gemello napisał(a):  nie tak to nie wyglada ;D,

To może opiszesz ? Jestem ciekaw Twojego sposobu na podryw ;> Nie chodzi o krytykę, tylko o porówna nie z moim i ewentualną dyskusję Wink

21-06-2012 08:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #29
RE: Sposób na podryw.
Maxie ... po prostu spie***** do AlphaMale'a z tymi bzdurami. Go, go, go, raz, raz, raz, nikt nie lubi jak mu się pierze czerep a panowie mówię wam że on to właśnie próbuje robić ;>

"Po pierwsze : To już nie te czasy, że kobiety (przynajmniej w wieku 17-20 lat), są powalane Twoją "bezpośredniością" . Czyli podejście i poproszenie do tańca lub zaproponowanie drinka spali na panewce - kobiety się peszą." - może to twój wygląd? Wink U mnie zawsze działa.

Serio, nie pisz. Nic. Nigdy. Nie jesteś nawet na etapie 'być sobą' więc wiem jakie to masz 'doświadczenie'. Jeszcze raz. Nara!
Moje poprzednie tematy:


AngryTak bardzo nie macie życia Angry
21-06-2012 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maxie
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #30
RE: Sposób na podryw.
(21-06-2012 14:10)Jacky napisał(a):  Maxie ... po prostu spie***** do AlphaMale'a z tymi bzdurami. Go, go, go, raz, raz, raz, nikt nie lubi jak mu się pierze czerep a panowie mówię wam że on to właśnie próbuje robić ;>

"Po pierwsze : To już nie te czasy, że kobiety (przynajmniej w wieku 17-20 lat), są powalane Twoją "bezpośredniością" . Czyli podejście i poproszenie do tańca lub zaproponowanie drinka spali na panewce - kobiety się peszą." - może to twój wygląd? Wink U mnie zawsze działa.

Serio, nie pisz. Nic. Nigdy. Nie jesteś nawet na etapie 'być sobą' więc wiem jakie to masz 'doświadczenie'. Jeszcze raz. Nara!

Twoja wypowiedź świadczy o Twoim poziomie inteligencji. Tak jak w temacie, miałem opisac MÓJ sposób na podryw, więc to zrobiłem. Nie wiem o co chodzi Ci z tym "AlphaMale" ale widzę, że się ciągle do tego odnosisz tylko i wyłącznie krytykując wypowiedzi innych. Skoro sam nie potrafisz nic wnieśc do tematu, to odpuśc go sobie i daj spokój osobą które mają coś do napisania.

Koniec wypowiedzi, z gburami nie gadam.

21-06-2012 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS