Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposób na podryw.
Autor Wiadomość
Scelerisque
Member
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #11
RE: Sposób na podryw.
Hej, Twój tata jest piekarzem? Bo upiekł takie ciacho Big Grin

Nie próbowałam jeszcze, ale mam czas jeszcze Tongue
Moje poprzednie tematy:


12-06-2012 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #12
RE: Sposób na podryw.
(12-06-2012 23:01)Scelerisque napisał(a):  Hej, Twój tata jest piekarzem? Bo upiekł takie ciacho Big Grin

Nie próbowałam jeszcze, ale mam czas jeszcze Tongue

Moja reakcja? - Confused
Nie lubię być podrywany przez laski. Uwielbiam być kokietowany Wink
Moje poprzednie tematy:


AngryTak bardzo nie macie życia Angry
17-06-2012 03:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sosmart
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Sposób na podryw.
Ja nie mam w zwyczaju podrywać chłopaków. Jakoś niespecjalnie mi to wychodzi. Jednak jeśli chodzi o to jak reaguję na podryw - ja w ogóle nie widzę, gdy ktoś mnie podrywa, dopóki nie walnie tekstem typu "Czy twój tata jest piratem? Bo w końcu znalazłem ten ukryty skarb." Smile
Moje poprzednie tematy:


17-06-2012 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maxie
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Sposób na podryw.
Myślę, że mogę się wypowiedziec w tym temacie. Niestety, podryw nie jest taki prosty jak piszecie wyżej. "Jeden tekst i po sprawie?" Nie, nie, nie.

Ostatnio z kumplem troszkę imprezujemy. Nie podrywamy specjalnie kobiet, raczej sprawiamy, że to one zaczynają interesowac się nami.

Po pierwsze : To już nie te czasy, że kobiety (przynajmniej w wieku 17-20 lat), są powalane Twoją "bezpośredniością" . Czyli podejście i poproszenie do tańca lub zaproponowanie drinka spali na panewce - kobiety się peszą.

Najpierw trzeba zdobyc zainteresowanie kobiety. Jak ? Oczywiście poprzez autoprezentację. Kobiety to ciekawskie istoty i obserwują każdego faceta który wejdzie do baru/dyskoteki. Jeżeli zrobisz pierwsze wrażenie, to ona Cię zapamięta.

Przede wszystkim wygląd i poczucie pewności siebie.

Ja akurat na imprezy ubieram się tak :

Włosy, jakoś dobrze poukładane na żel (nie jest obowiązkowe)

Czarna koszula z krótkim rękawkiem (nie zapinac całkiem pod szyję bo za sztywno będziecie wyglądac)

Jeansy, szare, białe bądź też granatowe. Podstawa, to aby nie były "wiszące" w spodniach facet musi wyglądac dobrze, czyli im bardziej pokazują co jest pod nimi, tym lepiej Wink Nogawki lekko zawinięte na buty. (pamiętac o pasku do spodni)

Buty? Jakieś ładne adidaski, nie koniecznie firmowe (to juz wyszło z mody) ja na przykład mam całe czarne z białą podeszwą (widac białą obwódkę w okół podeszwy)

No i to co najważniejsze - marynarka sportowa. Większosc ludzi może ją mylic z wiatrówką bądz też z jakąś letnią kurtką.
Kolor czarny. Ciągle odpięta. Podwinięte rękawy do łokci (ale nie jakoś niechlujnie tylko zawinięte normalnie, jak do podkładania spodni)

Akcesoria :
Może byc łańcuszek (ja mam srebrny) odznacza się na szyi przy rozpiętych 2 guzikach od koszuli.

I to co najważniejsze w akcesoriach : Zegarek, musi się odznaczac na ręce, najlepiej srebrny.

To był wygląd, więc teraz jak wywałac u kobiety poczucie, że dany facet jest pewny siebie.


Wejście na imprezę:

Wchodzisz z kumplem. Lekki uśmiech, broda musi tworzyc kąt prosty z kręgosłupem (nie można isc ze spuszczoną głową), pewny krok w stronę baru. Podczas pierwszego wejścia na salę, nie rozglądaj się za kobietami, raczej postaraj się wyłapac te kobiety, które bezpośrednio zawiesiły na Tobie wzrok. Lecz ważne jest, abyś się nie oglądał za nimi w pierwszej fazie. Podchodzisz do baru, kupujecie co chcecie, piwo, wódka, w sumie to polecam drinka jakiegoś, bo to wygląda "dystyngowanie".

Siadacie do stolika lub stoicie przy barze, opierając się o niego. Jeszcze się nie rozglądacie za kobietami, pogadajcie sobie o czymś, pośmiejcie się. Tak aby wyglądało, że nie jesteście również sztywni Wink

Podczas rozmowy z kolegą, zerkajcie po sali, na kobiety, które ewidentnie zerkają na Was, lecz nie zawieszajcie na nich wzroku. Kobiety przeważnie chodzą na imprezy z koleżankami. Jeżeli co chwilkę obie się na Was parzą, to znaczy, że rozmawiają o Was Wink Samotne kobiety, również nie powstrzymają się od zerkania na Was Wink.

Spokojnie poczekajcie aż impreza się rozkręci. A potem ruszajcie na parkiet.

Zacznijcie tańce gdzieś z dala od tych kobiet które zwracały uwagę na Was. A zauważycie jak po chwili one zaczną byc coraz bliżej Was. Jak przykładowo, wejdziecie na parkiet, a one zejdą, to bawcie się dalej, tak jak byście się tym nie przejeli. WAŻNE : NIE ROZMAWIAJCIE Z KOLEGĄ I NIE OGLĄDAJCIE SIĘ NA WSZYSTKIE STRONY. Uśmiechajcie się, pokażcie, że się dobrze bawicie Wink

Jak już kobiety znajdą się w Waszym "zasięgu", to jest czas, aby poprosic je do tańca, najlepszym rozwiązaniem jest abyście zatańczyli jak przykładowo na "weselach" się tańczy czyli w parach, z paroma obrotami Wink Do tego możecie poczekac na odpowiednią piosenkę, ale nie czekajcie zbyt długo, kobiety nie są zbyt cierpliwe. Po tańcu, podziękujcie i idźcie się napic albo zapalic. Jak nie pójdą za Wami na papieroska i same nie zaczną rozmowy, to znajdą Was na parkiecie przy następnej okazji. Wtedy znowu zaczynacie tańczyc i zapraszacie do stolika bądź też proponujecie papierosa.

WAŻNE, JAK JUŻ ZACZNIECIE TAŃCZYC Z JEDNYMI KOBIETAMI, TO NIE ZACZYNAJCIE Z NASTĘPNYMI. PRZYNAJMNIEJ PÓKI TE PIERWSZE NIE OPUSZCZĄ IMPREZY NA STAŁE Wink (przecież nie jesteście kobieciarzami) Wink


Pamiętajcie również, aby się nie upijac, alkohol jest do sączenia.

Podczas rozmowy pamiętajcie rozmawiac o niej, pytajcie się, czym się zajmuje, gdzie się uczy/pracuje, co lubi robic na codzień, czy uprawia jakiś sport (jak powie, że uprawia np. jazdę na rowerze, a Ty uprawiasz inny bądź nie uprawiasz, to masz dwa wyjścia, albo mówisz, że niestety Ty nie masz aż tyle energii na sport (ciężka praca, dużo nauki) bądź po prostu powiedz jej, że np. lubisz żeglarstwo. Jak uprawiasz sport, to opowiedz jej o tym (tylko bez referatów).

Spytajcie się bezpośrednio ile ma lat, jak odpowie, że "kobiet się o wiek nie pyta" to Ty daj ripostę :

"Nie pytam się o wiek, bo wiem, że mamy XXI, pytałem się raczej ile masz lat"

Powinna się zaśmiac i albo powie Ci ile ma lat (nie koniecznie prawda) bądź zacznie się z Tobą droczyc w stylu "a na ile wyglądam", więc powiedz jej na ile wygląda (jak zacznie się głośno śmiac to ostro przesadziłeś). A jak będziesz blisko to powie Ci : "no blisko, mam ...... "

Podczas, jak już nawiążecie kontakt pamiętajcie aby nie spocząc na laurach, proponujcie drinki, jak zobaczycie, że leci piosenka którą lubi to wyciągnijcie na parkiet (też nie przesadzac). Dalej w sumie to droga wolna, czyli jak kto woli, możecie się wymienic nr telefonów, czy też możesz ją zaprosic do siebie.


Tak to wygląda u mnie Wink W ewentualnych prywatnych pytaniach zapraszam na priv Wink Wątpliwości możecie rozwiązywac tu.


Pozdrawiam
M~

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2012 09:41 przez maxie.)
19-06-2012 09:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Błażejuu
Habababa?
***

Liczba postów: 131
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #15
RE: Sposób na podryw.
Przeczytałem całe jestem z siebie dumny ;D
Moje poprzednie tematy:


Myślą, że są lepsi nie są, Nie czuj się gorszy
Kto im dał prawo żeby móc nas osądzić ?
Dosyć ! Spójrz mi w oczy, wiesz przecież
Nikt mi tego nie dał, nikt mi tego nie zabierze.
19-06-2012 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maxie
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Sposób na podryw.
(19-06-2012 10:41)Błażejuu napisał(a):  Przeczytałem całe jestem z siebie dumny ;D

Wiem, przepraszam za referat.

19-06-2012 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Błażejuu
Habababa?
***

Liczba postów: 131
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #17
RE: Sposób na podryw.
Spoko Spoko ;D Było ciekawe Wink

Sposób hmm... na każdą kobietę jest inny. Najważniejsze to obserwować zachowanie kobiety. jakieś jej gesty, patrzeć w oczy podczas rozmowy, uśmiechać się, wysyłać podświadome sygnały. Ogólnie rzecz biorąc mowa ciała jest bardzo ważna i umiejętność odczytywania jej podświadomych sygnałów ;D

19-06-2012 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dzelaa
Member
***

Liczba postów: 120
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #18
RE: Sposób na podryw.
żeby starać się o chłopaka to nie dla mnie.. ale podrywać lubię Tongue a u mnie to proste bo każdy mój uśmiech lubi Big Grin
Moje poprzednie tematy:


"chodź, pokażę Tobie świat w moich barwach"
19-06-2012 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scelerisque
Member
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #19
RE: Sposób na podryw.
(17-06-2012 03:01)Jacky napisał(a):  
(12-06-2012 23:01)Scelerisque napisał(a):  Hej, Twój tata jest piekarzem? Bo upiekł takie ciacho Big Grin

Nie próbowałam jeszcze, ale mam czas jeszcze Tongue

Moja reakcja? - Confused
Nie lubię być podrywany przez laski. Uwielbiam być kokietowany Wink


To oczywiście był żart :>

Ja się nie staram, po prostu samo z siebie wychodzi ;D

19-06-2012 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #20
RE: Sposób na podryw.
ja znam WIEEELE kobiec ;D ja nie wiem maxie skad masz info, ale na kazdej zrobisz wrazenie jesli sie odezwiesz, a autoprezentacja? no raczej, co z tego ze sie odezwiesz jak bd ubrany jak łachman ;p sam mowisz ze kobiety sa nie smiale i sie pesza, a pozniej pisesz ze trzeba zrobic tak zeby one byly toba zainteresowane, i tak G*wno zrobia bo sie bd peszyc ;p
Moje poprzednie tematy:


Ja tak sobie marzę,
Że jesteśmy w siódmym niebie,
Że nadszedł czas i w sam raz
Trafiło tam każde z nas.


Ja nie mam przyjaciół, ja mam tylko wrogów ktorych z czasem pokochałem.
19-06-2012 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS