Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposób na podryw.
Autor Wiadomość
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #1
Sposób na podryw.
Temat zamieszczam tutaj iż to nie zawsze faceci tylko podrywają dziewczyny, czasem (bardzo rzadko) ale to dziewczyny też podrywają facetów.

Jakie są wasze sposoby na podryw ? Big Grin
co myślicie o tak zwanych podrywach na kozaka typu : hej maleńka chyba spadłaś mi z nieba, lub te które można znaleźć na jebzdzidy np. yo twój tata był ogrodnikiem ? Nie, dlaczego ? Bo masz cycki jak donice.
Mnie to bardzo rozśmiesza i uwielbiam te teksty ale tylko na jebzdzidy bo gdyby mi chłopak podszedł i tak zapytał to chyba bym go wyśmiała Big Grin.

Ja nigdy w życiu nikogo nie poderwałam, nigdy też o nikogo nie musiałam się starać. Więc napiszę jak lubię być podrywana :
Lubię gdy chłopak prawi mi komplementy ale nie typu : ale ty masz tyłeeeeeeek tylko np. słodko wyglądasz kiedy się tak uśmiechasz itp itd. Lubię patrzeć jak się staracie chłopaki Big Grin wtedy jesteście tacy słodcy bo pewni siebie że polecimy na pierwszy tekst a jak nie to się gubicie i tak co teraz zrobić co zrobić Big Grin.
Czekam na wasze odpowiedzi Smile.
Moje poprzednie tematy:


Kochanie udawaj, że
miłość to nie grzech
Boje się jej, niech prawda śpi,
nic nie mów mi
Ciii...
08-06-2012 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
achi009
Member
***

Liczba postów: 79
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #2
RE: Sposób na podryw.
słyszałaś podryw na chemika??

Jestem atomem pokazać ci jądra ?

xDDD

Moje poprzednie tematy:
08-06-2012 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #3
RE: Sposób na podryw.
Nie słyszałam a temat jest jaki jest twój sposób na podryw ;>

08-06-2012 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Regis
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #4
RE: Sposób na podryw.
Wchodzisz na bossa mówisz -Mała bolało jak spadłaś z nieba bo mając taką twarz musiałaś nieźle przyjebać. Jak nie dostaniesz w twarz to znaczy że doceniła błyskotliwość tej wypowiedzi... a tak serio też się nigdy nie staram Wink
Moje poprzednie tematy:


Rzeknij no doktorku, co mi dolega?
Momentami uskrzydlony jak Pegaz
Poza tym mega problem dostrzegam
Wszystko na nie, wszystko złe..
08-06-2012 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #5
RE: Sposób na podryw.
Mój sposób na podryw jest prosty Big Grin Podchodzę do najładniejszej laski (zazwyczaj jest tak że ta laska jest z koleżanką i nikt nie ma odwagi zagadać) i zaczynam prowadzić dialog pare komplementów szczere rozmowy na koniec wymieniamy sie numerami i dalej to juz z górki Wink No i to jeszcze zależy od dziewczyny a dokładniej charakteru najlepiej przystosować sie pod jej charakter i z biegiem czasu wyjdzie czy ta dziewczyna jest dla Cb czy nie ;p
Moje poprzednie tematy:


"Licz na siebie, jeśli potrafisz liczyć "
08-06-2012 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bankai
╭∩╮(◣_◢)╭∩╮
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5
Status: Offline
Post: #6
RE: Sposób na podryw.
Sposób na podryw? Nie ma czegoś takiego ^^ Zawsze jest to improwizacja i działanie instynktowne. Jeżeli ktoś to robi z wyuczonej formułki to na prawdę musi sobie kobiety zmieniać jak rękawiczki ^^
Moje poprzednie tematy:


╭∩╮(◣_◢)╭∩╮

http://www.5teens.pl/showthread.php?tid=...54#pid8454
Mój pierwszy własny *.gif ^^

\m/ = (T_T) = \m/
08-06-2012 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gosiaaczek_
Member
***

Liczba postów: 156
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #7
RE: Sposób na podryw.
Trzeba mieć wprawe i tyle. Big Grin
Moje poprzednie tematy:


Nienawidzę Cię, Nienawidzę Cię za całokształt, Ale.. ale Cię Kocham.

http://www.5teens.pl/showthread.php?tid=...54#pid8454
09-06-2012 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #8
RE: Sposób na podryw.
(08-06-2012 16:51)Bankai napisał(a):  Sposób na podryw? Nie ma czegoś takiego ^^ Zawsze jest to improwizacja i działanie instynktowne. Jeżeli ktoś to robi z wyuczonej formułki to na prawdę musi sobie kobiety zmieniać jak rękawiczki ^^

Nie masz racji co do zmiany jak rękawiczki. Jeśli ktoś tak robi, to po prostu inaczej nie umie i ma problemy ze sobą.

Co do samego podrywania.
Jedyne czego 'podryw' (wolę używać określenia 'nawiązywanie relacji' ) wymaga to po prostu kalibracji. Cóż to jest kalibracja? Jest to obserwowanie zachowań i reakcja na nie. Proste. Reagujemy właściwie? Jest dobrze. Reagujemy nie właściwie ? Jest źle. Im więcej cech wspólnych łączy obie osoby, tym większe prawdopodobieństwo że pozytywne relacje będą nawiązane. Ot taka filozofia. Nic wielkiego.
Moje poprzednie tematy:


AngryTak bardzo nie macie życia Angry
11-06-2012 00:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #9
RE: Sposób na podryw.
Jacky, zgadzam sie Smile!
Wiem że trudno większości ludziom podejść do kogoś od tak i zagadać, a co jeśli mnie odrzuci? Haha ;D bzdura!! Co trzeba zrobić zeby zyskać w oczach kobiety? Odpowiedz jest jedna, zaimponować jej. Blahara? Podjezdzasz BMW, bezowa skóra. zaimponowałeś, super Big Grin!
Zepsuta. tobie można zaimponować mowiąc czułe i slodkie komplementy Smile!
Każdej (normalnej) dziewczynie zaimponujesz już w tedy kiedy do niej zagadasz, już masz plusa, wiec jakim cudem możesz ją zrazic, zagadujac do niej ? (no chyba ze to bd cos typu "e lalunia" no to sory Big Grin) Od zawsze wiadomo że dziewczynom podobają sie odwazni faceci Big Grin wiec co musi sobie kobieta pomyslec ( teraz gdy zyjemy w dobie mezczyzn bojacych sie usmiechnac, a co dopiero zagadac do dziewczyny) gdy zobaczy ze jestesmy na tyle odwazni, ze ze wszyskich mezczyzn tu stojacych tylko my dalismy rade i zagadalismy. Prawda Big Grin pozniej juz sami nie wiemy co mamy robic, ale w nagrode za to ze bylismy na tyle odwazni, one nas dalej poprowadza Smile to jest moj sposob na podryw, zaimponowac kobiecie, i BYC SOBA !! Smile
Moje poprzednie tematy:


Ja tak sobie marzę,
Że jesteśmy w siódmym niebie,
Że nadszedł czas i w sam raz
Trafiło tam każde z nas.


Ja nie mam przyjaciół, ja mam tylko wrogów ktorych z czasem pokochałem.
12-06-2012 01:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #10
RE: Sposób na podryw.
Ja tam wolę walić ściemy, jaki to ja fajny nie jestem ahahahahah <ironia>

Gemello całkiem nieźle rozwinąłeś ten temat Wink Generalnie nikt nie uwzględnił tego że ludzie są głupi i czasem chcą się łączyć na siłę, co wiąże się z oczywistym faktem że jest to złe.

Jak sądzicie, jak zauroczenie/zakochanie wpływa na jakość 'podrywu'? :>

12-06-2012 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS