Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia.
Autor Wiadomość
lorenss
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #171
RE: Studia.
Szczerze powiedziawszy to nie dziwię się temu, że wielu ludzi ma problem z wyborem kierunku studiów. Wszystkie decyzje w życiu jakie podejmujemy mają wcześniej czy później swoje konsekwencje. Najgorszą jaka może być w przypadku naszego kształcenia to brak dobrze płatnej pracy po tylu latach wysiłku. Czasmi też jest to żaden wysiłek jeśli wybieramy sobie jakieś studia tylko po to aby przełużyć sobie młodość, nawet dzisiaj wiele osób tak działa. Po pierwsze to musimy poznać swoje mocne strony i to na co jesteśmy ukierunkowani. Po drugie to warto poczytać jakie zawody zawsze będą wysoko na piramidzie potrzeb. Przejrzenie ofert większych uczelni w kontekście dalszego rozwoju jest kluczowe. Przykładowo takie kierunki jak zarządzanie zasobami ludzkimi studia podyplomowe może dać nam wiele możliwości awansu. W raz z wzrostem naszych kompetencji, rośnie szansa na zdobycie zatrudnienia w bardziej prestiżowych firmach. To nie tylko status, a także większe korzyści finansowe.

Moje poprzednie tematy:
    26-05-2020 12:45
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #172
    RE: Studia.
    W Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie znalazłam też dla siebie fantastyczny kierunek studiów, a mianowicie psychologia dzieci i młodzieży studia . Jest to dla mnie wymarzony kierunek, ponieważ chciałabym pracować z dziećmi, młodzieżą i ich wspierać w najróżniejszych sytuacjach.

    Moje poprzednie tematy:
    01-06-2020 20:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ninjaa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 642
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #173
    RE: Studia.
    hmm a może ktoś z Was myślał o tym by wybrać się na położnictwo ? Jeśli tak to na prywatnej Mazowieckiej Uczelni Medycznej ( Warszawa) jest taki kierunek https://mum.edu.pl/studia/studia-licencj...loznictwo/. warto bo poziom jest bardzo wysoki i jest bardzo dużo zajęć praktycznych ( co ma mega duże znaczenie w kwestii nauki praktyki w tym zawodzie). Doświadczeni wykładowcy, niewygórowane czesne, dogodna lokalizacja.

    Moje poprzednie tematy:
    03-06-2020 08:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    adolescencia
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 892
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #174
    RE: Studia.
    Widzę tutaj wiele ciekawych, przydatnych wskazówek. Od kiedy pamiętam marzyłam o pójściu do Akademii Sztuk Pięknych. Z polecenia znajomej natrafiłam na stronę: https://www.kursnaasp.pl/ z ich pomocą przygotowanie teczki rysunkowej stało się naprawdę proste. Dokładnie wiedziałam jak podejść do tego tematu Wink Kursy, które proponują są zdecydowanie godne uwagi Wink

    Moje poprzednie tematy:
    13-06-2020 15:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    yoohoo
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,756
    Dołączył: Jan 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #175
    RE: Studia.
    Warto zastanowić się nad prawem. Co prawda, są to dość trudne studia, ale późniejsze perspektywy to wynagradzają. Warto poczytać nieco o tym, czy warto studiować prawo, choćby tutaj. Mam sporo znajomych po prawie i raczej sobie chwalą.

    Moje poprzednie tematy:
    18-10-2021 10:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    yoohoo
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,756
    Dołączył: Jan 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #176
    RE: Studia.
    (17-09-2012 20:16)slash napisał(a):  prawo (;
    Myślę, że prawo to dobry pomysł. Warto poczytać o możliwościach rozwojowych na przykład tutaj, prawnicy sporo zarabiają.

    20-10-2021 11:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dajuber
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 3,177
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #177
    RE: Studia.
    Ja przed maturą zdecydowałem się na dodatkowe kursy, żeby mieć lepsze wyniki, wtedy wiadomo łatwiej dostać się na wymarzony kierunek. Zobaczcie sobie ofertę takich kursów z matematyki i fizyki na stronie https://szkolamaturzystow.pl/.

    Moje poprzednie tematy:
    29-10-2021 18:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,820
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #178
    RE: Studia.
    Studia to bardzo poważny wybór, dlatego też należy dobrze się zastanowić zanim podejmiemy decyzję, na jaki kierunek się zdecydujemy. W Warszawie jest dużo różnych kierunków studiów i uczelni. Jedną z takich są studia z psychologii w zarządzaniu na AEH w Warszawie.

    Moje poprzednie tematy:
    11-11-2021 10:06
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fatyka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,293
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #179
    RE: Studia.
    Na studiach na pewno będziecie potrzebować zastrzyku gotówki, ale bardzo dobrą wiadomością jest to, że stypendia mogą ulec dużej zmianie. Na stronie lepszestypendia.pl możecie znaleźć jeszcze więcej informacji na ten temat

    Moje poprzednie tematy:
    24-11-2021 22:14
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    wotciarz
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 339
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #180
    RE: Studia.
    O tyle teraz jest spoko, że już na studiach można się załapać na fajny staż, po którym można dostać ciekawą pracę. Jakby co, to firma Seolo (agencja SEO), poszukuje osób na staż. Zobaczcie, jakie mają wymagania i co oferują: https://seolo.pl/staz-marketing-krakow
    Wg mnie - sporo oferta, tym bardziej, że potem można zdalnie pracować!

    Moje poprzednie tematy:
    09-02-2022 15:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Jakie studia są najlepsze dzisiaj? janecz 155 100,699 Dzisiaj 00:30
    Ostatni post: magda676
      studia podyplomowe dajuber 2 236 23-02-2024 01:36
    Ostatni post: alicja930

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS