Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fryzjer...
Autor Wiadomość
ludzia
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Fryzjer...
A ja od gimnazjum obcinam się sama, ostatnio zainwestowałam w końcu w takie profesjonalne nożyczki fryzjerskie i eksperymentujeSmile Zaczęło się od tego, że za każdym razem wychodziłam od fryzjera z rykiem. Teraz też nie jest idealnie, ale i tak lepiej niż jak oni mnie obcinali!

Moje poprzednie tematy:
    05-03-2013 15:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ElwirKa
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 14
    Dołączył: Jun 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #12
    RE: Fryzjer...
    JA też nie lubię fryzjerów, zawsze jestem niezadowolona :/ Wolę poprosić kogoś kto się nie zna, przynajmniej bardziej się stara.
    Moje poprzednie tematy:


      Zielona szkoła - niezapomniane wrażenia!
      12-06-2013 16:09
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      SaraSara
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 4
      Dołączył: Jul 2013
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #13
      RE: Fryzjer...
      Ja chodzę do jednej pani która mnie przyjmuje w domu i czesze, maluje lub farbuje. Udała mi się kobietkę odkryć ze trzy lata temu i jestem bardzo zadowolona bo ma zmysł fryzjerka. A jeśli chodzi o salony fryzjerskie to ciężko trafić na dobry, ja już kilka razy się nieźle sparzyłam przede wszystkim jeśli chodzi o obcinanie, wychodziłam wciekła i kończyło się na dwumiesięcznym chodzeniu tylko w spiętych włosach Angry
      Moje poprzednie tematy:


        Kwiaciarnia internetowa
        08-07-2013 14:13
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        green
        Member
        ***

        Liczba postów: 233
        Dołączył: Feb 2013
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #14
        RE: Fryzjer...
        Ja przypadkowo trafiłam do ciekawego miejsca jakim jest salon fryzjerski Lolo Manolo w Poznaniu. I naprawdę dziewczyny polecam. Miejsce z fantastyczną atmosferą, fryzjerka która jest jednocześnie stylistką, bardzo pomogła mi w doborze obecnej fryzurki. Dla zainteresowanych podrzucam cennik http://www.lolomanolo.pl/content/cennik.html Warto polecać sobie takie miejsca tworzone przez ludzi z pasją z których jesteśmy zadowolone.

        Moje poprzednie tematy:
        21-11-2013 18:44
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        basiula
        Member
        ***

        Liczba postów: 57
        Dołączył: Sep 2013
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #15
        RE: Fryzjer...
        Najlepiej mieć znajomego fryzjera/fryzjerkę bo nieraz nie da się dogadać z przypadkowymi...

        Moje poprzednie tematy:
        29-11-2013 12:54
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Spartanka20
        Member
        ***

        Liczba postów: 213
        Dołączył: Feb 2013
        Reputacja: 2
        Status: Offline
        Post: #16
        RE: Fryzjer...
        Green ma sporo racji - dobry fryzjer jak już sie trafi, to trzeba się go trzymaćSmile
        Swoją droga mam kuzynkę w Poznaniu, które też jakiś czas temu była we wspomnianym wyżej http://www.lolomanolo.pl i bardzo sobie chwaliła, no ale ja ich nie znam, choć jak będę w ferie tam, to pewnie przetestuję, bo z moimi włosami to zawsze jedno piekło jest, bardzo trudno je ułożyć.

        Moje poprzednie tematy:
        14-12-2013 12:57
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        luiz
        Member
        ***

        Liczba postów: 226
        Dołączył: Feb 2013
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #17
        RE: Fryzjer...
        Ja staram się przynajmniej co miesiąc chodzić do fryzjera. CHociażby na podcięcie końcówek. Taki zabieg sprawia, że włosy stają się o wiele ładniejsze i moim zdaniem jest to podstawa w pielęgnacji.
        To jest świetny gabinet fryzjerski: http://agnes-salon.pl/ Mieści się on w Białymstoku na ulicy Pogodnej i muszę napisać, że pracują tam sami specjaliści. Panie które tam przyjmują doskonale znają się na pielęgnacji włosów i chętnie doradzą w sprawie odpowiedniego działania.

        Moje poprzednie tematy:
        17-12-2013 13:42
        Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        MysiaPysia
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 548
        Dołączył: Jan 2014
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #18
        RE: Fryzjer...
        A ja muszę przyznać, że lubię swoją fryzjerkę. Już wie jaka fryzura mi odpowiada, więc raczej nie popełnia błędów. Jednak zawsze zabraniam jej obcinać mojej grzywki, wolę zrobić to sama. Wink

        Moje poprzednie tematy:
          14-03-2014 12:06
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          aniajarnicka
          Member
          ***

          Liczba postów: 85
          Dołączył: Jan 2013
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #19
          RE: Fryzjer...
          Czyli wszystko sprowadza się do zaufania. Jak nie macie zaufania to nie chodzicie do nikogo. Ja trochę inaczej. Miałam zaufaną fryzjerkę, niestety wyjechała. Zwiedzałam salony aż znalazłam taką, co mi się spodobała. Ta po jakimś czasie urodziła dziecko i przestała pracować. To jak znowu szukam. Chyba taka już jest kolej rzeczy. Jeśli chciałybyście zaryzykować szukanie, to polecam stronkę LadyTime.pl, gdzie znajdziecie zebrane chyba wszystkie gabinety (nie tylko fryzjerskie) z największych polskich miast. Podaję link.

          Czyli wszystko sprowadza się do zaufania. Jak nie macie zaufania to nie chodzicie do nikogo. Ja trochę inaczej. Miałam zaufaną fryzjerkę, niestety wyjechała. Zwiedzałam salony aż znalazłam taką, co mi się spodobała. Ta po jakimś czasie urodziła dziecko i przestała pracować. To jak znowu szukam. Chyba taka już jest kolej rzeczy. Jeśli chciałybyście zaryzykować szukanie, to polecam stronkę LadyTime.pl, gdzie znajdziecie zebrane chyba wszystkie gabinety (nie tylko fryzjerskie) z największych polskich miast. Podaję link. Ostatnio trafiłam na zniżki 60%

          Moje poprzednie tematy:
          (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2014 14:52 przez aniajarnicka.)
          20-03-2014 14:50
          Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Oliwia
          Senior Member
          ****

          Liczba postów: 282
          Dołączył: Aug 2014
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #20
          RE: Fryzjer...
          A to ja słyszałam o bardzo fajnym gabinecie fryzjerskim w Krakowie. Nawet sprawdzałam sobie tutaj http://www.vicihair.pl/#!promocje/c1g4h co mają w ofercie i teraz pojawia sie tam bardzo fajna promocja. Dotycząca koloryzacji włosów , bo przy farbowaniu modelowanie jest gratis

          Moje poprzednie tematy:
          13-12-2014 19:55
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Podobne wątki
          Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
            Dobry fryzjer w okolicach Ożarowa i Babic miki789 3 500 24-11-2021 21:38
          Ostatni post: Henryk3
            fryzjer wrocław maminka 1 1,811 01-03-2018 21:05
          Ostatni post: śliwa

          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS