Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aborcja i eutanazja.
Autor Wiadomość
Tajemniczy_Don_Pedro
Senior Member
****

Liczba postów: 621
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Aborcja i eutanazja.
Aborcja - w żadnym wypadku, chyba że ciąża zagraża życiu matki (ale trzeba to wtedy pozostawić jej decyzji), tylko i wyłącznie.
Jeśli chodzi o eutanazję, to już trudniejsza sprawa. Bo ze względów etycznych jestem przeciw, ale jeśli sam znajdę się kiedyś w sytuacji co niektórych chorych, to pewnie szybko zmienię zdanie.

Moje poprzednie tematy:
    29-06-2016 15:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Anakonda
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,313
    Dołączył: Feb 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #22
    RE: Aborcja i eutanazja.
    to dwa bardzo trudne tematy, zbyt trudne aby rozpisywać się o nich na forum.

    Moje poprzednie tematy:
    17-11-2016 12:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Kitin
    Member
    ***

    Liczba postów: 205
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #23
    RE: Aborcja i eutanazja.
    Aborcja do 9 tygodnia w wielu cywilizowanych krajach jest możliwa, jedynie Polska jest jakoś tak nastawiona do tego tematu negatywnie. Poczytajcie sobie o pigułka po przecież to nie jest żadna zbrodnia. Dajmy ludziom decydować o sobie to naprawdę jest najlepsze co możemy zrobić. Takie jest moje zdanie.

    Moje poprzednie tematy:
    05-09-2018 21:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lirk
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,362
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #24
    RE: Aborcja i eutanazja.
    Temat ten został również poruszany na blogu http://www.mamopedia.pl/chrypke-u-niemowlaka/ sprawdź ich artykuły, bo moim zdaniem są pisane bardzo racjonalnie.

    Moje poprzednie tematy:
    27-11-2018 23:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    klawole
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 1
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #25
    RE: Aborcja i eutanazja.
    Musicie o tym koniecznie poczytać. W sieci jest wiele artykułów na ten temat
    Moje poprzednie tematy:


      Aborcja Słowacja
      18-12-2018 12:25
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      ArekW
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 816
      Dołączył: Aug 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #26
      RE: Aborcja i eutanazja.
      (05-09-2018 21:14)Kitin napisał(a):  Aborcja do 9 tygodnia w wielu cywilizowanych krajach jest możliwa, jedynie Polska jest jakoś tak nastawiona do tego tematu negatywnie. Poczytajcie sobie o pigułka po przecież to nie jest żadna zbrodnia. Dajmy ludziom decydować o sobie to naprawdę jest najlepsze co możemy zrobić. Takie jest moje zdanie.

      Dokładnie, skoro o narodzinach nie mogliśmy decydować sami to o całej reszcie powinniśmy. Oczywiście aborcja do określonego momentu ciąży.

      Moje poprzednie tematy:
      23-02-2019 02:13
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kajka22
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 550
      Dołączył: Dec 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #27
      RE: Aborcja i eutanazja.
      Masz rację. Aborcja farmakologiczna może być wykonana do 9 tygodnia ciąży. Bo zabiegu w ciągu kilku dni ciało wraca do normy. Kobieta może ponownie zajść w ciążę więc nie jest to zabieg permanentny. A to ważne, bo to, że w teraz kobieta nie może mieć dziecka nie oznacza, że w przyszłości nie będzie dobrą matką. Tabletki poronne bez recepty powinny być ogólnodostępne.

      Moje poprzednie tematy:
      18-03-2019 14:09
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kora
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 8
      Dołączył: May 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #28
      RE: Aborcja i eutanazja.
      Witam wszystkich, temat tak trudny i ciężki, ale niestety pojawiający się w naszym życiu i tu moje zdanie każda kobieta powinna móc decydować o sobie! Byłam zmuszona zagłębić się w temat. Niechciana ciąża tabletki poronne to było jedyne wyjście w moim życiu. Było mi bardzo ciężko dotrzeć do lekarzy, którzy pomogą mi w tym wszystkim. Bo co zostałyśmy pozbawione nie tylko dostępu do współczesnej medycyny, ale co najważniejsze prawa do decydowania o sobie. Mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni.

      Moje poprzednie tematy:
        07-11-2019 15:03
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        maminka
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 1,231
        Dołączył: Apr 2015
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #29
        RE: Aborcja i eutanazja.
        O tym się nie mówi ale jest to bardzo trudny temat .Wiele kobiet się boi, dużo rozważa aborcję inne oddanie dziecka do adopcji. Słyszałam jakiś czas temu o takiej stronie https://girlinneed.com/ gdzie wszystko jest dokładnie opisane na temat aborcji, możesz się zapoznać, z tego co wiem wszystko co opisane są na tej stronie jest legalne.

        Moje poprzednie tematy:
        15-11-2019 19:24
        Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        sylka
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 1,401
        Dołączył: Nov 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #30
        RE: Aborcja i eutanazja.
        Ja czytałam na stronie https://wszystko-o-aborcji.pl/aborcja-w-polsce/ że najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą alternatywą do aborcji są tabletki wczesnoporonne i tabletki po stosunku. Może warto byłoby rozważyć ich zakup?

        Moje poprzednie tematy:
        10-12-2019 16:54
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS