Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aborcja i eutanazja.
Autor Wiadomość
Snorlax
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Status: Offline
Post: #11
RE: Aborcja i eutanazja.
Jestem jak najbardziej za eutanazją jeśli dana osoba ma żyć do końca życia jak warzywko to lepiej dla niej byłoby żeby umarła najczęściej tacy ludzie i tak o to proszą ale nie dostają zgody...

Natomiast jestem całkowicie przeciw aborcji już teraz można jej dokonać w Polsce legalnie!!
Jeśli dziecko zagraża życiu matki, pochodzi z gwałtu, ( nie wiem jak wygląda sprawa z niepełnosprawnymi dziećmi[nie każdy ma siłę opiekować się takim dzieckiem]) także myślę , że tylko w tych dwóch/trzech przypadkach powinna ona być wskazana !!
A w reszcie przypadków już nie!
Moje poprzednie tematy:


Weź zajeb kreskę, to przejdzie, a później to jakoś będzie.
Miał żyć w obłędzie, do końca, cierpieć, odpaść w nieznane.
Na śmierć skazany zaocznie, choć szczęście było pisane.
Jak dać se radę w tym świecie, już go nie pytam, bo wstałem,
zbyt młody jestem, człowieku, żeby napisać testament.
11-09-2012 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
payamana
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Aborcja i eutanazja.
(11-09-2012 18:48)Snorlax napisał(a):  Jestem jak najbardziej za eutanazją jeśli dana osoba ma żyć do końca życia jak warzywko to lepiej dla niej byłoby żeby umarła najczęściej tacy ludzie i tak o to proszą ale nie dostają zgody...

Natomiast jestem całkowicie przeciw aborcji już teraz można jej dokonać w Polsce legalnie!!
Jeśli dziecko zagraża życiu matki, pochodzi z gwałtu, ( nie wiem jak wygląda sprawa z niepełnosprawnymi dziećmi[nie każdy ma siłę opiekować się takim dzieckiem]) także myślę , że tylko w tych dwóch/trzech przypadkach powinna ona być wskazana !!
A w reszcie przypadków już nie!

Ja mam mieszane uczucie co do eutanazji. Załóżmy, że chodzi o moją osobę. Jestem sparaliżowany i chcę odejść. Wtedy bo można było mnie uśmiercić bo to moja decyzja. A teraz załóżmy, że chodzi o mamę, tatę, siostrę. Któryś z członków rodziny mówi, że chce odejść. Nie wiem jak wy, ale ja nigdy nie podjąłbym się wyłączenia aparatury podtrzymującej życie. Do końca życia czułbym się z tym podle.
Moje poprzednie tematy:


    eZebra.pl
    15-01-2013 10:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    domarant7
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 1
    Dołączył: Mar 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: Aborcja i eutanazja.
    Ja jestem przeciwna eutanazji, pamiętam przypadek takiego Pana który był też poruszony w tv który domagał się eutanazji bo nie widziała sensu istnienia, zainteresowała się nim fundacja Anny Dymnej i teraz już nie ma takich mysli żeby umrzeć. Myślę że w kwestii eutanazji to zależy od nas od tego czy potrafimy pomoc takim osobą pokazać że jednak ich życie jest dla kogoś warte. Ze mogą oni zrobić coś dla siebie i dla innych. Co do aborcji to zgodzę się z nevermind.
    Moje poprzednie tematy:


      żaluzje aluminiowe i montaż moskitier dobra jakość, niska cena
      02-03-2013 15:09
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Natalka
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 25
      Dołączył: Feb 2013
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #14
      RE: Aborcja i eutanazja.
      Przeciw, mogła bym przyjąć eutanazję ale w bardzo skrajnych przypadkach. kiedy człowiek cierpi i nie ma dla niego ratunku

      Moje poprzednie tematy:
      04-03-2013 13:40
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      nursul
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 4
      Dołączył: Mar 2013
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #15
      RE: Aborcja i eutanazja.
      (02-03-2013 15:09)domarant7 napisał(a):  Ja jestem przeciwna eutanazji, pamiętam przypadek takiego Pana który był też poruszony w tv który domagał się eutanazji bo nie widziała sensu istnienia, zainteresowała się nim fundacja Anny Dymnej i teraz już nie ma takich mysli żeby umrzeć. Myślę że w kwestii eutanazji to zależy od nas od tego czy potrafimy pomoc takim osobą pokazać że jednak ich życie jest dla kogoś warte. Ze mogą oni zrobić coś dla siebie i dla innych. Co do aborcji to zgodzę się z nevermind.

      Też widziałem o tym reportaż. Teraz ten człowiek pracuje i oddaje się swojej pasji, która właśnie pozbawiła go normalnego życia.
      Moje poprzednie tematy:


        zatoki nosowe leczenie - jak leczyć? Leczzatoki.pl
        14-03-2013 15:14
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        hejkumkejkum
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 1
        Dołączył: Apr 2013
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #16
        RE: Aborcja i eutanazja.
        To powinno zostać do decyzji każdego. Ja się dziwię, że państwo chce ingerować w każde kwestie. Tylko jak się próbuje od nich coś żeby zrobili to jest problem. Sprawdźcie sobie ile wynoszą zarobki posłów i całej ich ekipy i wystarczy o tym wspomnieć im to już wielki płacz i zgrzytanie.

        Moje poprzednie tematy:
          18-04-2013 13:27
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          zamudia
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 2
          Dołączył: Apr 2013
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #17
          RE: Aborcja i eutanazja.
          (18-04-2013 13:27)hejkumkejkum napisał(a):  To powinno zostać do decyzji każdego. Ja się dziwię, że państwo chce ingerować w każde kwestie. Tylko jak się próbuje od nich coś żeby zrobili to jest problem. Sprawdźcie sobie ile wynoszą zarobki posłów i całej ich ekipy i wystarczy o tym wspomnieć im to już wielki płacz i zgrzytanie.

          A co to ma wspólnego z tym tematem Huh
          Moje poprzednie tematy:


            działkę kupię
            22-04-2013 11:13
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            edyta31797
            Junior Member
            **

            Liczba postów: 2
            Dołączył: Dec 2013
            Reputacja: 0
            Status: Offline
            Post: #18
            RE: Aborcja i eutanazja.
            Jestem przeciwna aborcji i eutanazji oczywiscie jest jeden wyjatek jesli chodzi o aborcje, o mlode dziewczyny ktore zostaly bardzo skrzywdzone ale tylko w tym przypadku. W każdym innym
            powinno się odwodzić od tego pomysłu osoby młode, zdesperowane, po przejściach, z raczej błahych przyczyn nie będących nieuleczalną chorobą podejmujące pochopne decyzje na przykład: kiedy zmarł im ktoś bliski, kiedy nie mają środków finansowych na spłacenie zaciągniętego kredytu, kiedy zostały zgwałcone lub publicznie skompromitowane po opublikowaniu kontrowersyjnych materiałów ze swoją osobą, albo grozi im eksmisja za nie płacenie rachunków w wyznaczonym terminie, itp.), które mają jeszcze długie życie przed sobą i mogą się w każdej chwili otrząsnąć i opamiętać i za kilka dni wróci im ochota do życia.
            Monteskiusz powiedzial
            Próbujmy przystosować się do życia, bo ono do nas się nie przystosuje.
            To znaczy trzeba zyc i nigdy sie nie poddawac, bo przyjdzie kolej na kazdego z nas.

            Moje poprzednie tematy:
              13-12-2013 17:09
              Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
              DamianG
              Junior Member
              **

              Liczba postów: 2
              Dołączył: Jul 2014
              Reputacja: 0
              Status: Offline
              Post: #19
              RE: Aborcja i eutanazja.
              jestem przeciw eutanazji i aborcji chyba że tak jak już było tutaj pisanie dziecko miałoby się urodzić chore i całe życie miałoby cierpieć to rozumiem ale to tylko na prawdę w wyjątkowych sytuacjach. Co do eutanazji no to cieżko mi się wypowiedzieć ale uważam że to podobnie jak w przypadku aborcji. Tylko wyjątkowe sytuacje
              Moje poprzednie tematy:


                http://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjn..._drewniane
                03-07-2014 09:35
                Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
                anastazja4390
                Member
                ***

                Liczba postów: 211
                Dołączył: Jan 2014
                Reputacja: 0
                Status: Offline
                Post: #20
                RE: Aborcja i eutanazja.
                To jeden z tematów o których można dyskutować, a i tak nigdy nie dojdzie się do zadowalających wniosków. Mogę wyrazić jedynie swoje zdanie na ten temat, oczywiście szanując zdanie pozostałych wypowiadających się. Uważam, że każda istota ma prawo żyć, ponieważ dar życia jest najpiękniejszy jaki otrzymała ludzkość. Dlatego też należy dokonać wszelkich starań, aby podtrzymać życie i poprawiać jego jakość. W tym celu niektóre z fundacji bardzo pomagają podopiecznym np. fundacja Avalon. Wspiera chorych między innymi finansowo http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_benefi...konto.html To tylko jeden z przykładów. jeśli chodzi o eutanazję to człowiek który zaznał życia i jest świadomy swoich decyzji powinien móc postępować zgodnie z własnym sumieniem.

                Moje poprzednie tematy:
                29-07-2015 20:06
                Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
                Odpowiedz 


                Skocz do:


                Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

                Reklama:


                auto promocje, wyprzedaże

                wyprzedaże, promocje - meble


                Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS