Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowsze jedzenie?
Autor Wiadomość
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,299
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #151
RE: Zdrowsze jedzenie?
Przechodziłam przez to i przerabiałam temat z różnym skutkiem wierząc że cudownie tygodniowe diety będą rozwiązaniem idealnym dla mnie. Nic bardziej mylnego przyniosły mi tylko i wyłącznie wzrost wagi i jeszcze gorsze samopoczucie. Pierwszym krokiem do utraty kilogramów jest dopuszczenie do swojej świadomości ze w tym pomorze tylko zmiana nawyków żywieniowych która nie oznacza niesmacznych posiłków. Na https://dietomix.pl/blog/dieta-sirt-prze...zy-warto/, znajdziesz dużą bazę zdrowych dań które są dostępne na Thermomix a ich smak jest świetny. Do tego samo przygotowanie jest bardzo proste i szybkie. Jest to zmiana której wprowadzenie przynosi same korzyści a jestem pewna ze tak jak ja zostaniecie z tymi daniami na bardzo długo.

Moje poprzednie tematy:
21-04-2023 07:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #152
RE: Zdrowsze jedzenie?
Chcemy kupić do firmy dystrybutor wody i sprawdzamy na stronach takich jak https://urodzinowyhydrochallenge.pl/ i nie bardzo wiem który z producentów jest najlepszy względem ceny w stosunku do jakości. Co powiecie na ten temat?

Moje poprzednie tematy:
24-04-2023 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na jakich patelniach najzdrowiej się robi jedzenie? Fanta 3 418 26-01-2023 22:02
Ostatni post: bambo2
  Zdrowe jedzenie Clumok 151 142,148 25-11-2022 00:44
Ostatni post: Kotar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS