Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promocja małego biznesu
Autor Wiadomość
zuber198
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Promocja małego biznesu
Witam wszystkich prowadzę u siebie w mieście sklep zoologiczny i ostatnio cienko idzie. Chce zainwestować w reklamę żeby trochę rozruszać firmę. Nie wiem co teraz jest na czasie myślałem o jakiś wizytówkach,banerach.. Jak myślicie ? Co jest teraz na czasie ?

Moje poprzednie tematy:
12-10-2017 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Promocja małego biznesu
Ja też chce troszkę wypromować swoją firmę, dlatego jutro jadę na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017, bo to fajna okazja żeby zintegrować się z różnymi firmami i wymienić się doświadczeniem.

Moje poprzednie tematy:
15-10-2017 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dreamer_p
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Promocja małego biznesu
Nawet mały biznes może się bardzo ładnie rozwijać i przynosić zyski. Zdecydowanie warto przemyśleć początkową strategię i ją udoskonalić. Pomocne mogą być usługi doradcze, jeżeli sam nie masz pomysłu, jak wypromować firmę. Aktualnie bardzo korzystne jest doradztwo dla firm. Na biznes w dzisiejszych czasach warto spojrzeć trochę inaczej - być może Twój sklep mógłby się czymś wyróżnić w otoczeniu? U nas w mieście są darmowe produkty z uzbieranie ilości pieczątek przy każdym zakupie lub zniżka za udostępnienie zabawnych zdjęć pupila.

Moje poprzednie tematy:
15-10-2017 17:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuber198
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Promocja małego biznesu
Na razie zainwestuje w klasyczną reklamę czyli banery,ulotki, wizytówki. Zobaczę czy wg jakieś efekty będą a w międzyczasie może jakaś strona www.. Zobaczymy. Wszystko dla mnie robi drukarnia lokalna http://picaprint.pl/ , bardzo fajny miły kontakt.

16-10-2017 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #5
RE: Promocja małego biznesu
Jeśli masz firmę to warto pomyśleć też o wizytówkach, kalendarzach,czy też długopisy. Są eleganckie i wyglądają profesjonalnie. Sama myślę o zamówieniu takich w najbliższym czasie do firmy. Ciekawą ofertę znalazłam tutaj- http://www.extrema.com.pl/produkt/wizytowki.html . ktoś korzystał z ich usług ? Bo zainteresowały mnie wizytówki i kalendarze które chciała bym kupić.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2017 12:42 przez Ela78.)
20-11-2017 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Promocja małego biznesu
Pewnie już wiecie, że roll up tanio zamówicie w drukarni Fanatycy Druku. Sprawdzi się on w trakcie różnych wydarzeń, targów czy do codziennego promowania firmy. Warto mieć choć jedną sztukę. Poza tym trzeba również zdecydować się na różnorodne materiały reklamowe.

Moje poprzednie tematy:
30-11-2017 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monimm82
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Promocja małego biznesu
Nawet w małym biznesie możecie wdrożyć systemy do automatyzacji pracy i sprawnej obsługi klienta. Zapoznajcie się z ofertą od http://sidgroup.pl i ich systemami, aplikacjami biznesowymi. Polecam systemy klasy ERP do zarządzania firmą albo coś bardziej nastawionego na klienta, czyli systemy CRM

Moje poprzednie tematy:
05-12-2017 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Akaddii
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Promocja małego biznesu
Moim zdaniem raczej internetowo. Wizytówki, banery itp to z czasem na pewno, ale z początku trzeba szerzej się pokazać.
Moje poprzednie tematy:


    Systemy z rur miedzianych
    05-12-2017 12:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    sylka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Promocja małego biznesu
    Jeżeli chodzi o wizytówki, to sprawdź ofertę dostępną na http://www.reprotechnika.pl/druk-wizytowek . Uważam, że to jedna z najlepszych ofert dostępnych na rynku. I przede wszystkim, cennik nie jest zbyt wygórowany więc każdy bez problemu może sobie pozwolić na takie wizytówki wysokiej jakości.

    Moje poprzednie tematy:
    19-12-2017 13:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Folijka
    Member
    ***

    Liczba postów: 222
    Dołączył: Oct 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Promocja małego biznesu
    Wizytówki zawsze się mogą przydać, jednak by bardziej przyciągnąć klientów i ich potem u siebie zatrzymać to może zaoferuj im jakieś drobne upominki z logo sklepu dokładane do zakupów i zamówień. Z doświadczenia wiem, że klienci cenią sobie to, gdy się o nich pamięta i naprawdę nawet drobnostka może pozytywnie wpłynąć na wizerunek twojej firmy. Ogromny wybór produktów znajdziesz w drukarni internetowej Diamond-Druk https://www.diamond-druk.pl. Takie dodatki nie będą cię wiele kosztowały, szczególnie, że drukarnia ma bardzo atrakcyjne rabaty, a z pewnością podziałają na plus.

    Moje poprzednie tematy:
    31-01-2018 22:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Reklamowanie biznesu karolina77 28 2,192 20-09-2023 15:11
    Ostatni post: dajuber
      jaka szkoła biznesu ? karumas 2 290 25-08-2023 13:52
    Ostatni post: monikabert90

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS