Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aranżacja wnętrza
Autor Wiadomość
rafek34
Senior Member
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Aranżacja wnętrza
Aranżacja wnętrza jest bardzo przyjemnym jak i kłopotliwym zadaniem przy urządzaniu pomieszczenia. Jak zrobić to dobrze i tak, aby wnętrze było oryginalne? Według mnie sprawa staje się prostsza dzięki Decor Mint, gdzie mamy duży wybór dodatków i akcesoriów do domu. Dzięki temu każdy znajdzie tu coś pod swój gust.

Moje poprzednie tematy:
21-06-2018 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #22
RE: Aranżacja wnętrza
A widziałaś nowoczesne meblościanki do pokoju dziennego ? jeśli nie to zobacz sobie i poczytaj sobie ciekawy blog, można się zainspirować https://blog.furnival.pl/polskie-mebloscianki/ . Sama zastanawiam się nad czymś nowym do domu, nowe meble to nowy wystrój. Taka metamorfoza każdemu wychodzi na dobre.

Moje poprzednie tematy:
22-06-2018 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
biddu
Senior Member
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Aranżacja wnętrza
(21-06-2018 10:36)rafek34 napisał(a):  Aranżacja wnętrza jest bardzo przyjemnym jak i kłopotliwym zadaniem przy urządzaniu pomieszczenia. Jak zrobić to dobrze i tak, aby wnętrze było oryginalne?

najlepiej kierować się swoim gustem i oczywiście czerpać pomysły od mądrych głów od projektantów itd Smile ja swoje wnętrze urządziłam w jasnych kolorach, na ścianach są pastelowe barwy które znalazłam w palecie duluxa kolory świata bo lubię ciepłe otoczenie, meble natomiast są drewniane Smile

Moje poprzednie tematy:
24-06-2018 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Agnieszka787
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Aranżacja wnętrza
Moim zdaniem do salonu warto wybrać coś nieco bardziej ekskluzywnego. Dekoracje z marketu budowlanego z pewnością nie będą wyglądać stylowo. Może warto poszukać lokalnych artystów, którzy stworzą coś wyjątkowego specjalnie dla nas. Dla fanów stylu minimalistycznego może to być na przykład ręcznie robiona odbitka graficzna. Smile

Moje poprzednie tematy:
    11-07-2018 15:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jankolos00
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 2
    Dołączył: Jul 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #25
    RE: Aranżacja wnętrza
    Dołączam się do tematu, uważam, że nie trzeba specjalisty aby w ciekawy i ładny sposób udekorować sobie dom/mieszkanie. Wystarczy pomyśleć jakie meble chcemy, i sprawdzić gdzie takie można dostać, ponieważ meble to "wizytówka twojego domu". ja osobiście urządziłem mieszkanie w stylu retro, i meble brałem z salonu meblowego PAKAR Wink

    Moje poprzednie tematy:
      12-07-2018 10:24
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      fiona11
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 822
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #26
      RE: Aranżacja wnętrza
      A co myślicie o stolikach do kawy czy jest to według was obowiązkowy mebel w salonie ? Natrafiłam ostatnio na http://www.przytulny.pl/stolik-kawowy-cz...niezbedny/ i zastanawiam się jakie jest wasze zdanie. Ja uważam że takie stoliki są bardzo dobrym rozwiązaniem zwłaszcza w moim kąciku do czytania.

      Moje poprzednie tematy:
      14-07-2018 19:41
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      alicja930
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 999
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #27
      RE: Aranżacja wnętrza
      Według mnie niepowtarzalnego charakteru nadają mieszkaniu karnisze elektryczne. Jest to ciekawa i wygodna opcja dla ludzi lubiących nowoczesność. Wydaje mi się, że na tak futurystycznych karniszach nawet zwykłe zasłony będą prezentować się zjawiskowo, a tego typu ozdoba będzie wzbudzać spore zainteresowanie gości.

      Moje poprzednie tematy:
      20-07-2018 19:37
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Madameadame2
      Member
      ***

      Liczba postów: 177
      Dołączył: Apr 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #28
      RE: Aranżacja wnętrza
      No proszę o takich rzeczach jeszcze nie słyszałam. Ale jestem otwarta na nowatorskie rozwiązania Smile Mi spodobało się wiele ciekawych mebli od https://www.h-design.pl W tym sklepie internetowym możecie liczyć na świetne, designerskie modele. Również zajmują się oni projektowaniem wnętrz dla swoich klientów Smile

      Moje poprzednie tematy:
        21-07-2018 16:26
        Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        jolajw
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 341
        Dołączył: Jun 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #29
        RE: Aranżacja wnętrza
        Ja jestem wielką fanką zasłon. Gdziekolwiek nie wejdę, to zwracam na niego uwagę. Ostatnio moja znajoma miała świetne w swoim domu. Powiedziała, że robiła je na zamówienie w tym miejscu http://ka-international.pl/pl/uslugi/ Może sama się tam zgłoszę. Ciekawe, jak długo czeka się na zamówienie. Widzę, że to profesjonalne miejsce, więc na pewno dbają o to, aby było jak najlepiej i jak najszybciej.

        Moje poprzednie tematy:
        26-07-2018 08:40
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        ericco
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 4
        Dołączył: Jul 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #30
        RE: Aranżacja wnętrza
        Ja próbowałem samemu urządzić salon wraz z kuchnią ale nijak nie umiałem zgrać ich by pasowały do siebie. Dopiero pomoc aranżacja wnętrz kraków doprowadziła moje mieszkanie do ładu i teraz wszystko dobrze wygląda.

        Moje poprzednie tematy:
          26-07-2018 13:31
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Podobne wątki
          Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
            Aranżacja wnętrza pokoju dziecka maminka 4 1,466 21-03-2023 14:47
          Ostatni post: patisia78
            Aranżacja biura maminka 52 15,631 14-12-2022 23:14
          Ostatni post: Kotar

          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS