Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turystyka (góry)
Autor Wiadomość
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,288
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #101
RE: Turystyka (góry)
Bardzo ciekawym miejscem które warto odwiedzić jest kompleks wystawienniczo-rozrywkowy zrewitalizowany w miejscu byłego PGR-u. Wystarczy zajrzeć na https://pgrkoszelew.pl/

Moje poprzednie tematy:
02-08-2023 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #102
RE: Turystyka (góry)
Jeżeli macie w planach wyjazd wakacyjny na Chorwacje, to z pewnością będziecie zainteresowani poradami z artykułów na stronie - https://atrakcjechorwacji.pl . Ktoś z Was również korzystał z porad na tym portalu?

Moje poprzednie tematy:
03-08-2023 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,288
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #103
RE: Turystyka (góry)
Podczas spędzania czasu w górach możesz korzystać z wszystkich możliwości jakie oferują dzięki https://www.mountainexplorers.pl/ Ten sklep nie tylko oferuje sprzedaż wysokiej klasy asortymentu ale również jego wypożyczenie a nawet serwis. Znajdziecie tam m.in. zestaw lawinowy, plecak lawinowy, raki, czekan, rakiety śnieżne, buty trekkingowe, nosidełka turystyczne dla dzieci, plecak turystyczny, kijki trekkingowe, kaski oraz uprzęże wspinaczkowe z lonżami i wiele więcej. Będziecie zachwyceni zarówno obsługą jak i cenami.

10-08-2023 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #104
RE: Turystyka (góry)
Góry to wspaniałe miejsce na spędzanie urlopu, w lecie można pochodzić po pięknych szlakach, w ziemie poszaleć na nartach lub snowboardzie. W niektórych miejscach na świecie można cały rok jeździć na nartach, w Europie chyba tylko w Alpach, możliwe, że także gdzieś w Gruzji. Jeśli jeździcie na stoki przez cały rok, to na pewno warto wykupić sobie ubezpieczenie. Są takie specjalne dedykowane dla narciarzy, przykładem może być https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turyst...wboard.htm

Moje poprzednie tematy:
28-08-2023 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 677
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #105
RE: Turystyka (góry)
Jeżeli lubicie spokojne miejsca do spędzania urlopu to polecam też Zajazd Jurajski w Podlesicach. Na miejscu można liczyć na super obsługę, jedzenie oraz piękną okolicę.
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
28-09-2023 08:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konstancja99
Senior Member
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #106
RE: Turystyka (góry)
Jeśli marzysz o trekkingu w jednym z najbardziej niebezpiecznych miejsc na świecie, to sprawdź np. k2 trekking z Sunsara. To wyprawa dla prawdziwych pasjonatów gór.

Moje poprzednie tematy:
23-10-2023 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #107
RE: Turystyka (góry)
Wspominaliście też o wyjazdach do ośrodków spa, według mnie jest to świetny pomysł na spędzenie weekendu z ukochaną osobą lub zafundowanie jej naprawdę luksusowego pobytu w prezencie. W Polsce jest wiele hotelów położonych w pięknych miejscach, przykładem może być https://www.malinowydwor.pl/ w górach Izerskich na granicy z Czechami. Z tego co widziałam, to mają szeroką ofertę zabiegów.

25-10-2023 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #108
RE: Turystyka (góry)
Chcesz podróżować kulinarne? Przekonaj się jak smakuje autentyczna turecka kuchnia, gdzie zapachy i smaki wschodu oczarują Twoje zmysły. Ich oferta to prawdziwa uczta dla miłośników kuchni orientalnej. Próbuj tradycyjnych dań, takich jak kebaby, falafel czy słodkie baklawy, przygotowanych z pasją i zgodnie z tureckimi tradycjami. Nar Restaurant to także klimatyczne wnętrze, które przeniesie Cię prosto do serca Turcji. Niezależnie od okazji, to miejsce dla tych, którzy kochają dobre jedzenie i wyjątkową atmosferę. Wejdź na stronę i zanurz się w tureckich smakach, no i daj znać co w szczególności Ci smakuje.

Moje poprzednie tematy:
28-10-2023 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #109
RE: Turystyka (góry)
W górach jest bardzo dużo ludzi, więc jeśli chcecie odpocząć - wybierzcie inny kierunek. Moim zdaniem, Kaszuby będą dobrym wyborem. Mam namiar na domki kaszuby gdyby ktoś z was był zainteresowany.

Moje poprzednie tematy:
29-10-2023 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie w góry zuzia.gola 4 4,862 28-10-2022 14:05
Ostatni post: pieknyolek
  Wakacje - morze czy góry? dudson 10 3,997 14-12-2019 10:05
Ostatni post: scyzoryk22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS