Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprawa sylwetki
Autor Wiadomość
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 737
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #271
RE: Poprawa sylwetki
Warto zamiast tylko myśleć o poprawie naszej figury skupić się także na ważnych detalach, do takich na pewno trzeba zaliczyć stan skóry na naszych piętach. Bardzo duża część społeczeństwa zmaga się obecnie z problemem pękających pięt, jednak mało kto potrafi się do tego przyznać. Ja odkąd trafiłem pewnego dnia w sieci na stronę Beautiful-Skin.pl i znalazłem taki fajny artykuł ( http://www.beautiful-skin.pl/pekajace-pi...-o-wyglad/ ) odnośnie pękających pięt zrozumiałem, że to jest bardzo powszechny problem i tak naprawdę to nie powinienem się tego wstydzić.

Moje poprzednie tematy:
18-02-2018 01:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #272
RE: Poprawa sylwetki
Schudnąć nie jest wcale tak ciężko - gorzej z cellulitem i skórą, która z reguły po odchudzaniu nie jest jędrna. Na szczęście tu z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna. Koniecznie poczytajcie więc o zabiegach endermologii czyli o masażu podciśnieniowym: http://www.lipoline.pl/endermologia.html. Ma świetny wpływ na ujędrnienie i wymodelowanie sylwetki. Dla najlepszych efektów warto zrobić całą serię 10-15 zabiegów.

Moje poprzednie tematy:
19-02-2018 08:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
eryctribon
Junior Member
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #273
RE: Poprawa sylwetki
Idź do dietetyka żeby ułożył Ci plan żywieniowy i weź się za jakieś ćwiczenia, znajoma z pracy chodzi na aqua fitness do http://new.fitswim.pl

Moje poprzednie tematy:
    13-03-2018 11:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ignorantka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 405
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #274
    RE: Poprawa sylwetki
    A ja myślę, że często kobiety mają problem z zaakceptowaniem swojej sylwetki nie przez to, że faktycznie źle ona wygląda, ale przez złą postawę ciała, źle dobrane ciuchy, a przede wszystkim biustonosz. Nieraz widziałam piersi wylewające się z miseczek, albo nieestetycznie odstający biustonosz. Jak nie wiesz, jak rozmiar powinnaś nosić to kliknij i się dowiedz. Naprawdę odpowiednia bielizna i garderoba potrafią czynić cuda!

    Moje poprzednie tematy:
    13-03-2018 15:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    MysiaPysia
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 548
    Dołączył: Jan 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #275
    RE: Poprawa sylwetki
    Teraz zbliża sie wiosna i wszystkie sprzęty typu rowery miejskie i stacjonarne pójdą w ruch;-).

    Moje poprzednie tematy:
      14-03-2018 15:44
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Klaudia
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 267
      Dołączył: Feb 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #276
      RE: Poprawa sylwetki
      Ja od początku stycznia chodzę na siłownię i w zeszłym tygodniu zaczęłam stosować dietę Chodakowskiej, mam nadzieję, że za dwa miesiące będzie już widać efekty.

      Moje poprzednie tematy:
        14-03-2018 16:42
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        sportowiec
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 10
        Dołączył: Mar 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #277
        RE: Poprawa sylwetki
        Siłownia + odżywki białkowe - to jest mój przepis na ładną, wyrzeźbioną sylwetkę. Osobiście od kilku lat trenuję i stosuję różne odżywki Amix Definition i przyznam szczerze, że na plaży dziewczyny się za mną oglądają, co jest potwierdzeniem tego, że mój przepis działa Blush

        Moje poprzednie tematy:
          15-03-2018 13:54
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          olka22
          Senior Member
          ****

          Liczba postów: 320
          Dołączył: Jul 2017
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #278
          RE: Poprawa sylwetki
          Zawsze możesz zgłosić się do trenera personalnego, ułoży dla ciebie indywidualny plan treningowy. Z tego co wiem w aplikacji gymgang.co można wybrać trenera z okolicy. Trenerzy w tej apce układają plany treningowe, kontaktują się z podopiecznymi i monitorują ich postępy

          Moje poprzednie tematy:
          15-03-2018 23:36
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          ewelinka01
          Member
          ***

          Liczba postów: 109
          Dołączył: May 2017
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #279
          RE: Poprawa sylwetki
          Moja znajoma świetnie poprawiła sobie figurę u nich na fitnessie http://cityfit.pl Zajęcie grupowe idealnie się do tego nadają, świetne towarzystwo, dobra muzyka i spora aktywność sportowa sprawią że nabierzesz motywacji do poprawy swojej kondycji oraz sylwetki.

          Moje poprzednie tematy:
          23-03-2018 16:41
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Folijka
          Member
          ***

          Liczba postów: 222
          Dołączył: Oct 2016
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #280
          RE: Poprawa sylwetki
          Ubolewam nad tym, że nigdzie w pobliżu nie mam takich zajęć, na które mogłabym uczęszczać. Chcąc zadbać o swoją sylwetkę i wagę muszę to zrobić sama, bez takiej pomocy doświadczonych trenerów. Ale jestem zdania, że wszystko jest do zrobienia, w końcu ludzie nie raz radzą sobie z gorszymi problemami, więc nie ma co narzekać, tylko wziąć się do działania. Przeglądam od jakiegoś czasu blog mistrza motywacji http://www.mistrzmotywacji.pl/blog/ i stwierdzam, że naprawdę można tam trafić na przydatne lekcje i informacje. Niekiedy sami nie wiemy od czego zacząć pracę nad sobą, ten blog może pomóc, aby pewne kwestie nam rozjaśnić i żebyśmy mogli na niektóre rzeczy spojrzeć zupełnie inaczej. To pomaga.

          Moje poprzednie tematy:
          25-03-2018 17:04
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS