Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprawa sylwetki
Autor Wiadomość
gatta
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,124
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #191
RE: Poprawa sylwetki
W sumie ciekawa rzecz. Jednakże najlepiej to chyba w siłowni.

Moje poprzednie tematy:
    20-03-2017 16:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Elizabeth88
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 337
    Dołączył: Jul 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #192
    RE: Poprawa sylwetki
    Czasem wystarczą długie spacery i proste ćwiczenia w domu. Jeśli dodamy do tego zdrowe odżywianie i co najmniej 2 litry wody dziennie, to po kilku tygodniach zobaczymy poprawę sylwetki oraz kondycji. Oprócz tego zapewne każda z nas, chciała by się pozbyć niechcianej pomarańczowej skórki, dlatego dobrym pomysłem będzie sięgnięcie po tabletki NoCelle. http://www.nocelle.pl/ Preparat zawiera ekstrakty ziołowe które skutecznie, a zarazem bezpiecznie pomagają nam od wewnątrz. Ich zadanie polega na wzmocnieniu naczyń limfatycznych i poprawę krążenia krwi w organizmie.

    Moje poprzednie tematy:
    23-03-2017 13:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monimm82
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 34
    Dołączył: Feb 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #193
    RE: Poprawa sylwetki
    Bardzo polecam wam na poprawę sylwetki pływanie na basenie. Wystarczy w sumie raz, może dwa razy w tygodniu a efekty dosyć szybko widać Smile Jednak musicie zadbać o odpowiednią technikę, bo bez tego możecie tylko pogorszyć sprawę. Ja po zajęciach z http://www.akademiaplywakow.pl/ , czuję że dużo lepiej mi się pływa i przede wszystkim wolniej się męcze Smile

    Moje poprzednie tematy:
    27-03-2017 18:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    yoohoo
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,756
    Dołączył: Jan 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #194
    RE: Poprawa sylwetki
    Ja mam zamiar zacząć chodzić na basen. Pływanie świetnie modeluje sylwetkę.

    Moje poprzednie tematy:
    28-03-2017 12:17
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Amarantus
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 273
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #195
    RE: Poprawa sylwetki
    Moim zdaniem rower rewelacyjnie wpływa na sylwetkę. W szczególności polecałbym Panią, które dążą do zgrabnych i jędrnych ud i pośladków Big Grin Dość dużą popularnością cieszą sie ponownie rowery romet - nawet moja partnerka sobie taki sprawiła i teraz zaczęła jeździć na nim do pracy.

    Moje poprzednie tematy:
    29-03-2017 19:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    karinos83
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 577
    Dołączył: Jul 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #196
    RE: Poprawa sylwetki
    (23-03-2017 13:46)Elizabeth88 napisał(a):  Czasem wystarczą długie spacery i proste ćwiczenia w domu. Jeśli dodamy do tego zdrowe odżywianie i co najmniej 2 litry wody dziennie, to po kilku tygodniach zobaczymy poprawę sylwetki oraz kondycji. Oprócz tego zapewne każda z nas, chciała by się pozbyć niechcianej pomarańczowej skórki, dlatego dobrym pomysłem będzie sięgnięcie po tabletki NoCelle. http://www.nocelle.pl/ Preparat zawiera ekstrakty ziołowe które skutecznie, a zarazem bezpiecznie pomagają nam od wewnątrz. Ich zadanie polega na wzmocnieniu naczyń limfatycznych i poprawę krążenia krwi w organizmie.

    Dziewczyny, ja stosowałam ten preparat. Podchodziłam do tematu sceptycznie, ale NoCelle okazał się strzałem w dziesiątkę. Jest mega skuteczny! Pomarańczowa skórka zawsze była moim problemem. Już jako nastolatka walczyłam z cellulitem, mimo że nie mam nadwagi i uprawiam sport. Dopiero regularne stosowanie NoCelle pomogło. Skóra stała się napięta, jędrniejsza, gładsza. Polecam każdej z Was, która ma podobne problemu.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2017 11:31 przez karinos83.)
    30-03-2017 13:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Lukrecja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,099
    Dołączył: Jan 2015
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #197
    RE: Poprawa sylwetki
    Generalnie dzisiaj mamy bardzo wiele możliwości, aby poprawić sylwetkę. Podstawą oczywiście powinien być ruch, oraz dieta. Sama dodatkowo skorzystałabym jednak z zabiegu kriolipolizy w Wellness Pro Club w Lublinie. Dzięki niemu bowiem komórki tłuszczowe są skuteczne wyprażane, a następnie zostają usunięte z organizmu. Przy czym zabieg ten jest nieinwazyjny, a w miejscu przyłożenia urządzenia można tracić nawet do 20 procent tłuszczykuSmile

    Moje poprzednie tematy:
    05-04-2017 00:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Kitin
    Member
    ***

    Liczba postów: 205
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #198
    RE: Poprawa sylwetki
    Akurat jeśli chodzi o powiększanie piersi to wiele kobiet ma na tym punkcie obsesje, a wcale małych piersi nie mają. Druga sprawa, że jak ktoś chce robić taki zabieg to najlepiej powiększać własnym tłuszczem - http://www.kriocentrum.com/oferta/powiek...tluszczem/ możliwości jest naprawdę bardzo dużo, ale ten jest najbardziej bezpieczny jeśli chodzi o rezultaty.

    Moje poprzednie tematy:
    09-04-2017 00:12
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    maminka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,225
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #199
    RE: Poprawa sylwetki
    Ja na powiększnie piersi bym się nie zdecydowała. A dbanie o fajną sylwetkę ograniczam do regularnych ćwiczeń i zbilansowanej diety. W tym drugim wypadku zdecydowałam się na catering dietetyczny Zdrowy Ty http://zdrowyty.eu/. Działają w okolicach Skarżyska-Kamiennej, Starachowic i Końskich. Oferta warta zapamiętania.

    Moje poprzednie tematy:
    12-04-2017 13:55
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    akinotsh
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 23
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #200
    RE: Poprawa sylwetki
    Poprawę sylwetki łatwo uzyskać, na przykład stosując odpowiednią dietę. Jeśli masz celiakię i spożywasz gluten, bardzo trudno będzie ci schudnąć Wink http://celiakiainfo.pl/

    Moje poprzednie tematy:
      12-04-2017 20:02
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS