Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oprogramowanie komputerowe
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Oprogramowanie komputerowe
Wiecie może, gdzie uda mi się kupić oprogramowanie komputerowe w dobrej cenie? Poszperałem wczoraj trochę w internecie na ten temat i trafiłem na taką stronę https://www.vebo.pl/. Z tego co widzę to mają oni dość szeroki wybór programów i atrakcyjne ceny. Rzeczywiście warto im zaufać i się na nich zdecydować? Może ktoś z was korzystał już z ich oferty? Dajcie znać proszę, dzięki za pomoc!
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
21-12-2021 01:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Oprogramowanie komputerowe
A skoro już mowa o oprogramowaniu, to jakie możecie polecić aplikacje dla lekarzy? Które z nich są Waszym zdaniem najbardziej przydatne w prowadzeniu własnego gabinetu lekarskiego?

Moje poprzednie tematy:
05-01-2022 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Oprogramowanie komputerowe
Jest masa najróżniejszego typu programów, wszystko zależy - co was interesuje? Ogólnie rzecz biorąc, warto nawiązać współpracę też z takimi firmami, jak https://itbce.com/ . Ponieważ wówczas będziecie mogli liczyć na ich wsparcie informatyczne i oni zapewne też wam doradzą co do odpowiednich programów.

Moje poprzednie tematy:
14-01-2022 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Oprogramowanie komputerowe
Dużą rolę również odgrywa sprzęt komputerowy. Mieliśmy ostatnio duży problem z naszym komputerem, więc postanowiliśmy wymienić dysk i zdecydowaliśmy się na Goodram. Wybór okazał się bardzo dobry, teraz komputer działa bez żadnych problemów

Moje poprzednie tematy:
17-01-2022 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kotar
Senior Member
****

Liczba postów: 524
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Oprogramowanie komputerowe
Dzisiaj bardzo ciężko jest sprawnie funkcjonować w jakimkolwiek biznesie bez zastosowania odpowiedniego oprogramowania wspierającego. Ja zaglądałem ostatnio do https://www.ccontrols.net/pl/wsparcie/porady/wymagania-systemowe-solidworks.html i zastanawiam się, jak znacząco dobranie odpowiednich systemów może przyczynić się do rozwoju danej firmy?

Moje poprzednie tematy:
    27-01-2022 11:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ninjaa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 642
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Oprogramowanie komputerowe
    to skoro już dzielimy się namiarami na sprawdzone oprogramowania, które znajdą zastosowanie w każdej firmie to ja od siebie polecam ofertę serwisu sygnalista24.info https://sygnalista24.info/. to taki wewnętrzny kanał służący zgłaszaniu np przez pracowników zauważonych nieprawidłowości. Zapewnia anonimowość i pełną ochronę danych osób zgłaszających.

    Moje poprzednie tematy:
    03-02-2022 12:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    biddu
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 443
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Oprogramowanie komputerowe
    Każdy biznes w zasadzie opiera się o technologie i w każdej branży można znaleźć różnorodne programy, nawet oprogramowanie dla brokera kurierskiego jest dostępne. Świat idzie do przodu, szuka się coraz to lepszych rozwiazań

    Moje poprzednie tematy:
    26-02-2022 04:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,217
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Oprogramowanie komputerowe
    Myślę, że jeśli w Twojej firmie przydałby się profesjonalny program kadrowo płacowy, to możesz znaleźć tego rodzaju rozwiązania na stronie https://teta.unit4.com/pl/rozwiazania/kadry-i-place Znajomy powiedział mi o tej firmie i muszę przyznać, że ich usługi są naprawdę kompleksowe. Ich rozwiązania na pewno Cię nie zawiodą.

    Moje poprzednie tematy:
    25-05-2023 17:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Oprogramowanie do firmy produkcyjno-handlowej ArekW 38 18,743 03-03-2024 02:26
    Ostatni post: magda676
      oprogramowanie do firmy maminka 25 10,423 23-05-2023 12:54
    Ostatni post: Karo29

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS