Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaoczne studia
Autor Wiadomość
Oliwia
Senior Member
****

Liczba postów: 282
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Zaoczne studia
Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych.

Moje poprzednie tematy:
19-09-2017 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda86
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Zaoczne studia
studia zaoczne to trochę inny rodzaj studiów niż dzienne. Są bardziej intensywne bo przez dwa dni musi zostać przerobiony materiał, który na studiach dziennych jest omawiamy przez dwa tygodnie. Pewnie zdarza się tak, że pewien zakres materiału nie zostanie omówiomy

Moje poprzednie tematy:
    24-09-2017 12:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nieduzy
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,022
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Zaoczne studia
    Po studiach trzeba też napisać pracę magisterską. Gdybym miała okazję pisać jeszcze raz to na pewno zajrzałabym na stronę http://e-statystyka.com.pl/. Z taką pomocą pisanie magisterski poszłoby mi dużo sprawniej.

    Moje poprzednie tematy:
    25-09-2017 10:57
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zofialipska
    Member
    ***

    Liczba postów: 115
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Zaoczne studia
    Osoby które studiują zaocznie maja o wiele gorzej niż dzienni studenci, Nie dość że muszą się uczyć z większą intensywnością, mają mniej czasu na ćwiczenia, to jeszcze przeważnie pracują w tygodniu.

    Moje poprzednie tematy:
    25-06-2018 00:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    greecy
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 47
    Dołączył: Feb 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Zaoczne studia
    Ja również uważam, że studia zaoczne wcale nie są gorsze Wink Na zajęciach, których jest o wiele mniej niż stacjonarnych realizowany jest po prostu ten sam materiał, który później trzeba w domu nadrobić, gdyż zaliczenie wygląda prawie tak samo - nie ma żadnej taryfy ulgowej. Ja tam jednak nie narzekam, gdyż wybrałam kierunek studiów na http://www.wse.krakow.pl/pl/ i jest bardzo przyjemnie. Na zajęciach poruszane jest wiele kwestii opierających się na praktycznych przykładach, dzięki czemu o wiele łatwiej pojąć daną wiedzę Wink

    Moje poprzednie tematy:
    26-06-2018 17:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Ela78
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 629
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Zaoczne studia
    Ukończyłam studia zaoczne, czyli niestacjonarne na Akademii Polonijnej w Częstochowie. Rozmawiając ze studentami dziennymi mogę śmiało powiedzieć, że studia zaoczne niczym się nie różnią od studiów dziennych. Akademia jest przyjazna dla pracujących i oferuje kierunki potrzebne na rynku pracy. Studia nie są ciężkie, a rekrutacja szybka. Polecam.

    Moje poprzednie tematy:
    04-07-2018 09:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    endriu15
    Member
    ***

    Liczba postów: 175
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Zaoczne studia
    Zaoczne czy dzienne, ciężko powiedzieć na co będzie patrzył pracodawca. Często na zaoczne nie idą ludzie z nastawieniem "bo łatwiej", ale tacy, którzy muszą pracować, żeby ich było na te studia stać.

    Moje poprzednie tematy:
      06-07-2018 23:05
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Kotson
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 1
      Dołączył: Jul 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Zaoczne studia
      Moim zdaniem pracodawcy patrzą na to jakie studia robimy, dlatego jeśli nie masz pracy w zawodzie to lepiej iść na dzienne
      Moje poprzednie tematy:


        http://triploca.com
        07-07-2018 12:38
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Marii675
        Member
        ***

        Liczba postów: 102
        Dołączył: Sep 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #9
        RE: Zaoczne studia
        Ja myślę, że pracodawca bardziej zwraca uwagę na nasze doświadczenie i umiejętności niż to, czy skończyliśmy studia dzienne czy zaoczne. Ja postanowiłam łączyć studia dzienne z pracą i przyznam, że było dość ciężko. W pewnym momencie potrzebowałam pomocy w przygotowaniu pracy dyplomowej. Na szczęście znalazłam specjalistów z http://www.iprace.pl/oferta/prace-inzynierskie/ którzy pisanie prac inżynierskich opanowali do perfekcji. Udzielili mi wielu porad i pomogli zgromadzić cenne materiały. Jestem przekonana, że bez pomocy nie obroniłabym się na 5.0.

        Moje poprzednie tematy:
        10-07-2018 17:06
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        MonikaK
        Member
        ***

        Liczba postów: 136
        Dołączył: Jun 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #10
        RE: Zaoczne studia
        Studiowałam dziennie a teraz przeniosłam się na zaoczne bo podjęłam pracę i przerabiamy ten sam materiał i nie ma żadnych taryf ulgowych Smile Studiuję na Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu na kierunku prawo. Studia są bardzo interesujące, mamy dużo zajęć praktycznych dzięki czemu sporo wiedzy wynosimy z samych zajęć Smile Jestem już na czwartym roku, wiec mogę się wypowiedzieć Smile Jakość kształcenia jest bardzo wysoka, niedawno pomagałam nawet w nauce koleżance która studiuje prawo na uniwerku Smile

        Moje poprzednie tematy:
        11-07-2018 15:42
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Jakie studia są najlepsze dzisiaj? janecz 156 101,871 19-04-2024 15:18
        Ostatni post: maminka
          studia podyplomowe dajuber 2 284 23-02-2024 01:36
        Ostatni post: alicja930

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS