Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lepsze trawienie
Autor Wiadomość
aleja5
Senior Member
****

Liczba postów: 259
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Lepsze trawienie
U mnie problemem był niepoprawny metabolizm, a szczerze powiedziawszy to już dawałam za wygraną co to może być. Lekarz polecił mi brać coś takiego jak morwa biała - https://www.aptekagemini.pl/morwa-biala-...letek.html i zdecydowanie pomogło. Teraz ta dieta i ćwiczenia dają jakikolwiek efekt i przede wszystkim jest łatwiej Wink Pozdrawiam!

Moje poprzednie tematy:
26-07-2019 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Lepsze trawienie
Moja babcia miala spore problemy trawienne - nie wiedzielismy jak jej pomoc - bylismy z tym u gastrologa jednak trzeba bylo pilnowac ją aby zdrowo sie odzywiala i w ogole jadla a nie mial kto sie nią opiekować. Odkąd jednak przebywa w Domu Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu to widzę ,że się jej polepsza. Maja na miejscu serwowane pyszne i domowe posilki - odpowiednio zbilansowane i wzbigacane witaminami - widze ze bardzo odzyła i ma wiecej checi do zycia, a my w domu jestesmy o nia spokojni

Moje poprzednie tematy:
04-08-2019 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #23
RE: Lepsze trawienie
Tak na dobrą sprawę problemy z trawieniem mogą mieć także charakter chorobowy. W związku z czym jeżeli odczuwamy jakiekolwiek problem ze strony układu trawiennego, na pewno oczywiście po konsultacji z lekarzem, dobrym pomysłem będzie zaopatrzenie się w taki środek jak vivomixx https://www.apteka-oliwna.pl/vivomixx-10-saszetek-vsl3 , bogatego w różne szczepy bakterii i niezwykle pozytywnie wpływające na na przywrócenie równowagi chociażby w pracy jelit.

Moje poprzednie tematy:
05-11-2019 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nastoloatka
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Lepsze trawienie
Mnie na poprawę trawienia to pomógł wyrób Intesta. Sporo różnych probiotyków stosowałam, ale jednak największą poprawę zauważyłam właśnie po tym wyrobie z maślanem sodu

Moje poprzednie tematy:
11-12-2019 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Lepsze trawienie
Myślę, że warto abyście wzięli pod uwagę również Narimax Fast jeżeli chcecie skutecznie poradzić sobei z problemem związanym z jelitami, czy także wspierając się podczas brania antybiotyków. Konkretny skład, który świetnie się przyswaja Smile

Moje poprzednie tematy:
06-01-2021 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oświetlenie magazynu - lepsze rozwiązania? lilynia 5 497 01-12-2023 16:50
Ostatni post: sylka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS